2733
2734
عنوان

هرگز به سقف خیره نشید!

951 بازدید | 13 پست

الان به سقف خیره شده بودم دیدم یه تار عنکبوت درااااااااااااااز رو سقفه  

با طی خشک تمیزش کردم

میگن خونه‌ای که تار عنکبوت ببنده برکت از اون خونه میره

فک کنم واسه همینه چند وقته همه‌ش لنگ میزنیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله هر دفعه تار عنکبوت ها رو تمیز کن و لباس بیخودی و وسایل خراب رو دور بریز

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2731

الان خورده میشی

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

سقف خوبه

توی خونه ای که کم و بیش تاریکه به صفحه ی خاموش گوشی خیره نشو

چیزایی میبینی که نباید ببینی  

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2738

من برعکس توصیه می کنم به سقف هاتون خیره شید تا اگر تار عنکبوته، ببینید و پاک کنید🥴

نه اینکه مهمون بیاد ببینه😐

ولی مانیکا گلر بعیده خونه اش عنکبوت داشته باشه😁

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
سقف خوبه توی خونه ای که کم و بیش تاریکه به صفحه ی خاموش گوشی خیره نشو چیزایی میبینی که نباید ببینی ...

ووووووی فقط اون لحظه که حس میکنی یکی کنارت نفس میکشه در حالی که میدونی تنهایی😱

سقف خوبه توی خونه ای که کم و بیش تاریکه به صفحه ی خاموش گوشی خیره نشو چیزایی میبینی که نباید ببینی ...

ایینه های سیاه👌👌

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤