2726
عنوان

داره۳۳سالم میشه و مجردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8816 بازدید | 277 پست
سردار آزمون زنش دو سال ازش بزرگتره حالا من اینارو کار ندارم ،ولی معمولا پسرای به درد نخور و گری گور ...

مردی که خودش سنش کم باشه و ده سال کوچیکتر از خودش بخواد یعنی بچه بخواد بگیره بله 

ولی مردی که سنش بالا باشه و موقعیت اجتماعیه خوبی هم داشته باشه ترجیح میده زنی با اختلاف سنی بیشتر بگیره که برای بچه دار شدن و اینا مسکلی نداشته باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کردی مث آب خوردن میدن با بالای ده سال اختلاف کافی یکم شرایط داشته باشه و امکانات

دوس پسرخودم ۱۳سال بزرگتره ولی پزشکه واسه همین میگم شرایط پسره اوکی باشه میدن نه که طرف ازهرنظرکم باشه دنبال دخترکم سن بگرده

میشه واسه بهم رسیدنمون وخوشبختیمون یه صلوات مهمونم کنی؟😍😘
2728
یعنی به دعا و نماز خواندن و...معتقد نیست چکار کنه بتونه ازدواج کنه

حرف زدن با خدا و قران خوندن یه ارامش خاصی بخود ادم میده  من میگم اگه ازدواجت هم جور نشد حداقلش ارامش روحی داری 

با خدا حرف زدن معتقد و غ معتقد نمیخواو

حرف زدن با خدا و قران خوندن یه ارامش خاصی بخود ادم میده  من میگم اگه ازدواجت هم جور نشد حداقلش ...

شاید بگی دروغ می گم ولی من اصلا آرامش نمی گیرم 

الان که با خدا کاری ندارم آروم ترم

خدایا امیدم فقط به تو هست ، محکم دستامو بگیر و بغلم کن.
شاید بگی دروغ می گم ولی من اصلا آرامش نمی گیرم  الان که با خدا کاری ندارم آروم ترم

خب ادما متفاوتند 

ولی فک نکنم اینحوری باشع 

شاید قبلا نماز میخوندی خدا رو صدا میزدی ولی حاجت روا نمیشدی با خدا دعوا دلشتی الان نماز نمیخونی دعوا هم نداری 

ولی درد دل با هوندن کلمات عربی فرق داره

نمیفهمم خونه شوهر حلوا میدن مگه اگه خونه بابات خوب و خوشی چرا شوهر کنی من هیچوقت درک نمیکنم چرا آ ...

شوهر کنه بره یعنی چی؟ 

در متون از ازدواج انجام کارهای یه مرده؟ 

به نظرم واقعا شما الان ازدواج نکن یه کم بیشتر به زوایای ازدواج و باید و شاید و چرایی هاش توجه کن 

داخل پرانتز بگم من اصلا کار خونه انجام نمی دم اگر قراره الان متهم بشم به این که چون خودم انجام می دم می خوام  دفاع کنم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

من ۳۵ سالمه دو تا بچه دارم از ۱۸ سالگی درگیر نامزدی و .... شدم،،،،، الان همش فکر میکنم عمرم تباه شده چرا هیچوقت بهم خوش نگذشت چرا هیچی از مجردیم نفهمیدم به مادرم اعتراض میکنم همیشه که چرا زود منو شوهر داد،،،، شوهرم خیلی خوبه ولی دلم میخواست مجرد بمونم کاش من جای تو بودم

من ازدواج کردم کلی میگم زیاد دیدم دور و برم دخترا گوچک الان پایه ازدواجن و سریع اکی میدن بزرگترا تو ...

درسته

اما پسرایی هم هستن که میگن حوصله لوس بازی بعضی از  بچه های دهه ۸۰ رو نداریم  (گفتم بعضی  الان نریزید رو سرم😂)

و میان دهه هفتاد و یا گاها شصت میگیرن.

و خدایی که به شدت کافیست.
2706