2733
2734

بگو هرکی ناراحته بره بیرون

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دومی..هرکی ناراضیه بره

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2728

مگه الکیه که نخواد بگه برو مگه گربه یا سگ خونگیش هستی که خسته بشه ولت کنه 

البته ببخشید اینجوری گفتم

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2738
بگو تو برو خیلی ناراحتی

کاربر مورددد عالقمی عزیزم

من که میدونم حالت باهام خوبه💔 من که میدونم قلبت واسش میکوبه 😭از اولش دو دره بودی اونی که فکرشو میکردم نه نبودی!  طرفدار شدید مهرادجم:)!
چرا بری غلط کرده بگوهر کی ناراضیه بره

۲ سال ازدواج کردم اما اخلاق هامون بهم نمیخوره دوسش دارم اما چون تک پسره بایدتعطیلات پیش اونا باشه منم از این ناراحت میشم

لطفا برای سالم دنیا اومدن نینیم صلوات بفرستید 😘😘

نری ها

اگر بری قانون همه جوره به ضررت هست

نهایتش این هست خودش میره درخواست طلاق میده چشمش روشن همه حقوقت رو میده

اگر دیدی خیلی اصرار به رفتن داره حتما حتما خودش تو رو ببره خونه پدری و اونجا هم کسانی شاهد باشن که خودش اورده

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2706