2733
2734

بنظدتون خریدار واقعی نیست؟؟؟

تو دیوار یه چیز فروشی هست مامانم گفت برام بزار بعد اون یه شهر دگ بود 😐🤏گفت شرایط فروش در این صورت چجوریه و اینا منم خیلی میشد حوصله تایپ نداشتم فک کردم خانومه ویس فرستادم با لحن عادی😐 بعد نگا ب بالا صفحه کردم دیدم پسره نگا چی گفت پسره بیشعور بنظرتون در جوابش چی باید میگفتم خیلی از خودم بدم اومد که یه نامحرم در جواب صدام اینجوری گعت🥲

بعد اون ویسه هی میگه این حرفا چیه من به شما اعتماد دارم شمل عزیزید😐😐😐😐😐

......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ریپورت اند بلاک 

قبلش هم از خجالتش دربیا 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

دیده تو جدی ر...دی بهش حرفو عوض کرده

چتو پاک کن جواب نده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2706