2726
عنوان

دلم میخواد چادر سرم کنم ولی دودلم (معتقدا بیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 106 پست

اصلا اینجوری ک شنیدی و فک میکنی نیست 

منم قبلامانتویی بودم ولی حالا محجبه و چادریم تا دلتم بخواد عاشق اهنگ و رقصم خیلی گوش میکنم اهنگ خیلیم میرقصم 

تو روزای خاص ک عذاس رو گوش نمیکنم 

رقص تو مجالسمو هم دارم البتع تو مجلس زنونه و اینک ازم فیلم برداری نشه 

با چادر هم میشه حسابی شیک بودو ست کرد منم فکرم مثل تو بود ولی دیدم اصلا اینحوریم نیست

کامنتامو لایک نکنین لطفا🚫🚫🚫 خدایا به خاطر هرچی که دادی،ندادی،میخوای بدی شکرت.🤗 ۲۳ سالمه^.^
خوشبحالت ک دلت میخواد جادری بشی.. یقول یکی از کاربرا دعوت حضرت زهرا رو پس نده دستشو پس نزن عزیزم رق ...

واتتتت😐😐😐 دیگه چی بشینه یه گوشه فقط گریه کنه افسرده بشه 

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست عزیز، به عنوان کسی که چندسال هم چادری بوده و الان لباسش همیشه پوشیده است، اما حجابِ سر نداره، بهت میگم که تا وقتی از درون به مفهوم حجاب پی نبری، حجاب برات هیچ فایده ای نداره، چه چادر، چه روسری. 

🌷💚 یه خانم خوشبخت 45ساله! 💚🌷
2728

همون آدم سابق باش مانتو بپوش با حجاب کامل من که فقط محلمون چادر می‌پوشم خیلی اذیتم مامانم همه جا می‌ره باز همون عبارو می‌پوشه حتی سفر خارج از کشور هم اینطوریه من درکش نمیکنم 

𖤐⃟🖤••𝙎𝙄𝙇𝙀𝙉𝘾𝙀 𝙄𝙎 𝘽𝙀𝘼𝙐𝙏𝙄𝙁𝙐𝙇 𝙒𝙃𝙄𝙇𝙀 𝙋𝙀𝙊𝙋𝙇𝙀 𝙇𝙄𝙀  سکوت چ زیباست وقتی همه دروغ میگویند !💔

من خودم چادریم ولی تو مراسما و عروسیا رقص هم داریم... وقتی زنونه مردونه جدا باشه چه اشکالی داره رقص؟؟ فقط پوشیده شدن از نگاه نامحرم مهمه نه این که تو تو خیلی از کارا منع بشی... هر چیزی باید جای خودش باشه عزیزم... چادری شو شاد باش و برقص... من روزم شب نمیشه اگه نرفتم یه روز😂😂

تا یه جایی باهات راه میام🚶‍♀️از یه جایی به بعد از روت ردمیشم 😏😜🤣🤣💃..... اسم کاربریم هم فقط خدام هست... نه فقط خودم😜
گفت معتقدا بیان. من معتقد نیستم ولی مثل شمهها هم نمیکنم پاشید برید بیرون چقدر پرروید تو مسائل همه س ...

تو چقد پررویی مث من چیکار نمیکنی ها 

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
گلم دچار وسواس فکری شدم هی با خودم فک میکنم اگ برم خارج مسافرت چیکار کنم تو خونه چیکار کنم شمال چیکا ...

ببین اگ مقصود و هدف چادر و خجاب رو درک کنی هیچ کدوم ازینل ک نگرانشی دیگ اذیتت نمیکنه چون اوتوقت اون هدفس ک بهت میگ چی بپوش و توهم با کمال میل قبول میکنی کافیه بدونی هدفت چیه

کامنتامو لایک نکنین لطفا🚫🚫🚫 خدایا به خاطر هرچی که دادی،ندادی،میخوای بدی شکرت.🤗 ۲۳ سالمه^.^
من خودم چادریم ولی تو مراسما و عروسیا رقص هم داریم... وقتی زنونه مردونه جدا باشه چه اشکالی داره رقص؟ ...

اگه نرقصم یه روز😂

تا یه جایی باهات راه میام🚶‍♀️از یه جایی به بعد از روت ردمیشم 😏😜🤣🤣💃..... اسم کاربریم هم فقط خدام هست... نه فقط خودم😜
اخه اونطوری باید همه لباسامو تقریبا بندازم دور همش عبا بپوشم درسته؟

ن اصلا اینجوری نیس من قبلا پانتویی بودم بعد ک جادری شدم همع مانتوها دارم و زبر چادر میپوشم  تازه خیلی از مانتوهامو ک دوران مانتویی بودن نمیپوشیدم چون کوتاه بودن الان با خیال راحت میپوشم زیر چادر واقعا هم از چادر و ححابم لذت میبرم

ب نظرت اگ چادری بشم بعد خارج از کشور ک نمیشه چادر پوشید چ کنیم

میتونی با مانتو هم بت حجاب باشی

من معتقد نیستم فقط اومدم نظراتونو بخونم و واقعا بعضیاتون خیلی توهین میکنین به اونایی که مثلا لباساشون با سلیقتون فرق داره بعضیا هم که اماده کشتی گرفتنن بعد هم میگن چرا ذهنیتتون نسبت به چادریا خرابه 

اگ به خاطر حرف دیگران میخای بری سمتش نرو چون هم خودت بدتر زده میشی هم دیو بقیه رو نسبت ب حجاب خراب میکنی اگ ن خودت واقعااا دوست داری ب هدف اصلیش پی ببر و ایمان بیار بهس بقیش حله نگران هیچیش نباش

اووم نمیدونم اخه حس میکنم کامله

نگا گلم موزیک و آهنگ در یه صورت حرامه  در صورتی که مفسده داشته باشه و باعث بشه مثلا از دور بشی یا افکارت رو منفی کنه و اثر بد داشته باشه روت  اینو باید خودت تشخیص بدی   امیدوام موفق باشی 

2706