2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خوبه ،دستت درد نکنه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

روش رو با میوه تزیین کن

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2714

خوب بید 

صد و بیست ساله شن 

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
طرحاش گم میشه آخه😄

راستم میگی ،بدنش رو با ی چیزی تزیین کن مشکلش کامل حل میشه ،دیواره کیک منظورمه

راستم میگی ،بدنش رو با ی چیزی تزیین کن مشکلش کامل حل میشه ،دیواره کیک منظورمه

آره کج و کوله شده کناره هاش رد ولوته میترسم با میوه بد شه

کاش توت فرنگی داشتم حداقل

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
آره کج و کوله شده کناره هاش رد ولوته میترسم با میوه بد شه کاش توت فرنگی داشتم حداقل

ی اسمارتیس هایی هست خیلی ریزه مثل خورده شیشه هستا از اونا بگیر یواش با دست بچسبون

2706