2733
2734
عنوان

۱۶ سالمه 🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 132 پست
کتابای قلمچی  و مبتکران رو دارم رو اونا کار می کنم بنظرت خوبن این کتابا؟؟

والا من زیاد در جریان کتاب های الان نیستم

اما اگر شرایط داری  ازمون قلم چی شرکت کن و طبق برنامش پیش برو   

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
خیلی ممنون  آره منم نمیتونم دست از نگاه کردن بگوشی بردارم فقط فکرم گشتن توی پینترست هست 😔 ...

منم اینطوری بودم و واسه کلا گوشیمو خاموش کردم یه سال و اگه کار واجبی داشتم از گوشی مامانم استفاده میکردم و خیلی خوبم جواب گرفتم از درس خوندنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من زیاد در جریان کتاب های الان نیستم اما اگر شرایط داری  ازمون قلم چی شرکت کن و طبق برنام ...

بله امسال از طرف مدرسه تو قلمچی شرکت کردم و نسبتا هم خوب میدم مثلا همین امتحان قبل رو تراز ۶۴۰۰ اوردم با رتبه ۱۰۰ در شهر 

چ کوچولویی

دلم برا اون موقع که همسن تو بودم تنگ شد☹

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2731
منم اینطوری بودم و واسه کلا گوشیمو خاموش کردم یه سال و اگه کار واجبی داشتم از گوشی مامانم استفاده می ...

اخه منم گوشیو کلا میزارم تو کمدم ولی هی وسوسه میشم میرم نگاه می کنم حواسم پرت میشه و وقتم هدر میره😑😪

2738
نه نه خیلی برام مهمه برای ایندم اهداف بزرگی دارم میخوام برم رشته تجربی....

کنکور تجربی بینهایت رقابت زیاد هست و سخت

اگر موفقیت واست مهمه  تلاش کن واسه تیزهوشان

وگرنه احتمال قبول شدن رشته های تاپ بچه های مدارس عادی خیلی خیلی کم تر از بچه های تیزهوشان هست  نحوه تدریس   و  جو رقابت  این مدرسه خیلی تو اینده و کنکورت تاثیر گذار هست

همین الان که مدارستون انلاین شروع کن به خوندن  که از خیلیا جلو میفتی مطمعن باش

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
کنکور تجربی بینهایت رقابت زیاد هست و سخت اگر موفقیت واست مهمه  تلاش کن واسه تیزهوشان وگرنه اح ...

کلاس خصوصی هم میرم برای ریاضی  باشه پس صد درصد تلاشمو بیشتر می کنم خیلی ممنونم😘🤍

چ کوچولویی دلم برا اون موقع که همسن تو بودم تنگ شد☹

اره منمم😢😢

چقد شیطون بودیم  یادمه میرفتیم  رو دیوار مدرسه مینشتیم  هر کسی تو خیابون رد میشد یه متلک میگفتیم😲 معاونمون میگفت شما پسر بودید چی میشدید😂😂

2706