2737
2734

شوهرم بهم خيانت كرده 

به كسي هم نگفتم سرچي دارم جدا ميشم 

ميخوام مهريه بگيرم اما پدرم نميدونه چرا ميخوام جدا شم(چون اگه بگم خيانت كرده برا طلاق عذابم ميده مجبورم فعلا خفه شم)

ميگه مهرتو ببخش  

چيكار كنم 😔

از طرفي اگه بگم خيانت كرده برادرم زندش نميزاره اين وسط بدبختي بزرگ پيش مياد 

اگه نگمم ميگن الكي داري جدا ميشي تو ميخواي جداشي پس مهرتو ببخش

شما بگيد من چه غلطي كنم 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

مهریه خودت فقط خودت میتونی در موردش تصمیم بگیری ن پدر و هیچ کسی دیگه

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چیکار به بابات داری، برو با وکیل صحبت کن

اگه گفتن چرا اقدام کردی بگو بعدا دلیلش رو میگم، دلیل محکمی دارم

و اینکه والا فکر کنم مهریه کلی دوندگی داره، زندانش رو که ورداشتن چند روز پیش یه خانومی نوشته بود

اموالی به نامش هست؟

مهریه خودت فقط خودت میتونی در موردش تصمیم بگیری ن پدر و هیچ کسی دیگه

ميگه همه ميگن بي دليل جدا شدي 

همه خانوادم ميگن ببخش چون تو اونو نميخواي اون كه همش داره به تو زنگ ميزنه و طلاق نميخواد

چیکار به بابات داری، برو با وکیل صحبت کن اگه گفتن چرا اقدام کردی بگو بعدا دلیلش رو میگم، دلیل محکمی ...

اره هست ولي نميدونم تا الان زدش به نام كسي يا نه 

مهریه رو که دو دستی کلش رو نمیدن که خون به جیگرت می کنند تا قسط بندی و باقی ماجرا بکنند پس بگیر باز یه کمک خرجه برای روزهای سخت بعدش 

کارهاش رو انجام بده بعد ها اگه لازم دیدی به خانواده ات دلیلش رو بگو 

هر چند الان هم بگی مشکلی نیست بگزار پشتت باشند

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2706