2737
2734

چ حوصله ای داری خواهر😁

یا کتلت یا کوکو سبزی درست کن هر دو باهم ؟؟

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کتلت خب سیب زمینی و پیاز رو رنده کن با گوشت چرخ کرده مخلوط کن و ادویه اضاف کن بهش

اگ خواستی یه تخم مرغ هم میتونی بزنش نخواستی هم نزن مشکلی نداره

"𝒅𝒊𝒏𝒐𝒐𝒔𝒉" قبل از اینکه در مورد من و پروفایلم نظر بدی اینو بخون🙂👈🏻 اینجا کلیک کن    غصه هامو...بخون تو بغض بی زبونم...💜         دلت...میدونم حواسش هست یجورایی...به قلبم تو این روزای تنهایی...همش حسم میگه پیشمی اینجایی...تویی که میسازی همه عشق تو دنیامو...🖤   دخی_شیطوونم  :)

چطور کوکو سبزیاتون مزه ی علف خام نمیده ؟   با چی درست میکنید که خوشمزه میشه  

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2738
یه آشپزی تو یوتیوب میگفت قبلش سبزی رو سرخ کنید مزه علف نده

کردم تلخ شد   

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
ممنون عزیزدلم. میتونم گوشت نریزم؟

میتونی گوشت مرغ بریزی

اگه هم بخوای میتونی نریزی و کوکو سیب زمینی درست کنی 

"𝒅𝒊𝒏𝒐𝒐𝒔𝒉" قبل از اینکه در مورد من و پروفایلم نظر بدی اینو بخون🙂👈🏻 اینجا کلیک کن    غصه هامو...بخون تو بغض بی زبونم...💜         دلت...میدونم حواسش هست یجورایی...به قلبم تو این روزای تنهایی...همش حسم میگه پیشمی اینجایی...تویی که میسازی همه عشق تو دنیامو...🖤   دخی_شیطوونم  :)
چطور کوکو سبزیاتون مزه ی علف خام نمیده ؟   با چی درست میکنید که خوشمزه میشه    

من توش گردو و زرشک میریزم با سیر خام

خوشمزه میشه واقعا

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
من توش گردو و زرشک میریزم با سیر خام خوشمزه میشه واقعا

اینارم زدم 

قابل خوردن شد ولی خوشمزه نشد :/ نمیدونم چه سبزی بریزم و چقدر تفت بدم که خام و تلخ نشه

اینارم زدم  قابل خوردن شد ولی خوشمزه نشد :/ نمیدونم چه سبزی بریزم و چقدر تفت بدم که خام و تلخ ...

سبزی کوکو رو تفت میدی مگه؟؟؟؟؟؟؟؟

برا همین تلخ میشه دیگه

سبزی خام باید بریزی که فکر میکنم تره مهم ترینشه پیازچه هم میتونی بعد جعفری گشیز و.. این چیزا ولی مثلا مرزه و ترخون و چ میدونم شاهی نمیریزن فک کنم

من چون مامانم همیشه خورد و پاک میکنه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
اینارم زدم  قابل خوردن شد ولی خوشمزه نشد :/ نمیدونم چه سبزی بریزم و چقدر تفت بدم که خام و تلخ ...

گردو هم من میکوبم اما یه خرده دونه های نسبتا درشت هم توش میمونه موقع خوردن میاد یکم زیر دندون خوشم میاد

بعد تخم مرغم باید بزنی توش جز اون برا ادویه هم یکم زرد چوبه نمک ارد و کمی هم ارد سوخاری

موقع سرخ کردنم اگه میخواد درسته در بیاد باید روغن بریز داغ شه بعد موادتو بریزی صاف کنی اما طرف اول همیشه در بذار بعد موقعی که خواستی اون طرفش سرخ بشه برگردون تو یه ظرف اما دیگه در نذار

2706