2137
2106
عنوان

این سه تا اسم واسه پسربچه چطوره؟

348 بازدید | 27 پست

واسه بچه خاله ام گفته نظربپرس 

حسام

پارسا

آریا

مامانِ کارِن و هاکان ❤اینجا یه سایت عمومی هست وقتی تاپیک میزنی نه من از زندگی تو کامل خبردارم نه تو منظور منو ممکنه کامل متوجه شی پس اگه نظری دادم ناراحتت کرد ریپلای نزن قضاوت کردی حلالت نمیکنم خداازت نگذره چون برام مهم نیست  وقتی یکی تاپیک میزنه عکس ان تی میذاره نگین یا دختره یا پسر  نگین دکتر نفهمیده ما ازکجابفهمیم جواب ندین بهتره این حرفا خیلی خز شده دیگه  

پارسا بهتره

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                   توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست بوخدا🙄مجردم بوالله🙄😑🚥                                    میشه واسه ازدواج و خوشبختی انشرلیتون دعا کنید🥰🤩🤩🤩🤩🤩🖐🖐🖐🖐🖐     و چه بی ذوق جهانی که مرا با تو ندید💔💔

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
2050

حسام و پارسا 

بزرگسالی اریا رو نمی تونم تصور کنم

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم😔😂   باوان کی بودم من؟🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند  من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂
2183