2733
2734
عنوان

تاپیک سید تو داغترین هااا😐

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 52 پست

😂😂😂اینا خودشونو امامزاده میدونن

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم سیده هستم سید که شاخ و دم نداره همه داریم تو همین زمونه زندگی میکنیم  منم گاهی اوقات ...

شما زنی

فزق دارع

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

عزیزم اشتباه تایپ کرده بود میخواست بنویسه من باید برم (د) جا مونده بود منم اول تعجب کردم بعد دوباره خوندم متوجه شدم

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
2731

ترکیده جریانش چیه؟

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
من تاپیک ایشون رو نخوندم و روی صحبتم هم با ایشون نیست  ولی تجربه ثابت کرده ادما هرچقدر بیشتر ج ...

دقیقا

هر چی میخوان بگن ما بیشتر مذهبی .. از درون خالی هستت

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

خانم محترم بای چیه؟ باید بوده  د افتاده ، ثانیا ، بنده هدفم چت نبوده ، هدفم رو مشخص کردم ، ولاغیر

اقا ، متاهل ، شناخته شده با: سید     الهم عجل لولیک الفرج      انتقاد به صورت‌ ناشناس : https://abzarek.ir/service-p/msg/98433                                                                    وَالضُّحَىوَاللَّیْلِ إِذَا سَجَىمَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى(۱-۳/ضحی) سوگند  به  روز  وقتی  نور می گیرد  و به شب وقتی آرام  می گیرد که من نه تو را رها  کرده‌ام و نه با  تو دشمنی کرده‌ام
2738
ترکیده جریانش چیه؟

مرده تاپیک زده میگ من سید هستم میخوام تاپیک مذهبی و معنوی بزنم

تو امضاش نوشته متعهد

خانم محترم بای چیه؟ بای بوده  د افتاده ، ثانیا ، بنده هدفم چت نبوده ، هدفم رو مشخص کردم ، ولاغی ...

جای شما اینجاست؟

خانم محترم بای چیه؟ باید بوده  د افتاده ، ثانیا ، بنده هدفم چت نبوده ، هدفم رو مشخص کردم ، ولاغ ...

اگ هدفت خوبه اینجا جاش نیست

2706