2737
2734
عنوان

خواهرشوهرم ادعای طبابت داره 😒

471 بازدید | 46 پست

به شدت اعتقاد به طب سنتی داره 

من اصلا قبول ندارم نظر هر کسی برای خودش محترمه

ولی مدام برای بقیه داره نسخه می پیچه

من معمولا سکوت میکردم ولی خوششم نمیومد

بعد شوهرم مریض شده بود هی زنگ زده بود میگفت فلان چیز رو با فلان چیز قاطی کن بده بخوره

منم بعد چند سال که این چرت و پرتا رو تحمل میکردم گفتم عزیزم من به طب سنتی اعتقاد ندارم 

اییینقددرر بهش برخوررررد و گفت تو اشتباه میکنی و اینا من نتیجه گرفتم 

گفتم خب شاید رو بعضیا جواب بده ولی من قبول ندارم 

چند تا از واکسن‌های بچه شم نزده !! میگه عقیم میشه هر کسی واکسن بزنه 

من به علم اعتقاد دارم و معتقدم تک تک داروهای شیمیایی روشون مطالعه شده 

حالا علم رو ول کنم برگردیم به عصر بربریت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

🤯🤯😠😠😠آدم بیسواد بیفکر

طب اسلامی تجویز میکنه یا سنتی؟

بهش بگو با حماقتو بیسوادی خودتو بچهاتو بدبخت کردی به جهنم خواهشا تو که پا تو کفش پزشکی میکنی مریض شدی خونه بتمرگ پیش دکتر نرو

طب سنتی چیز خوبیه. خود دکتر خیراندیش مثلا شنیدم یه مدت واسه رهبری طبابت میکرد و درمانش کرد با همین طب سنتی 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
2706