2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بابای منم بعد از فوت پدربزرگم خیلی عصبی بود همش داد میزد تو خودش بود ولی باهاش مهربون بودیم هواشو داشتیم الان بازم داد میزنه ولی خیلی خوب شده🙃🌹

یه صلوات برای ظهور میفرستی؟ 💚                         اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم⁦❤️
پدر منم فوق العاده بد اخلاق و عصبی و بد دهن بود به همه مون فحش میداد نفرینمون میکرد هفده ساله که فوت ...

بابای منم خیلی نفرین می‌کنه ولی نمیمیره😂⁦🤦🏻‍♀️⁩البته خدانکنه ها ولی خب اینجورادما شرایط و برا اطرافیان سخت میکنن

2738
بابای منم بعد از فوت پدربزرگم خیلی عصبی بود همش داد میزد تو خودش بود ولی باهاش مهربون بودیم هواشو دا ...

نه بابام کلا مدلشه کار ب مرگ کسی ندارع از ابتدا اینطور بوده

منم🙁💔

هنوزم کتکو دعواعه هس فقط برام دیگ مهم نیس 🙃🤍

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

بابای من فوق العاده ساکته. انگار وجود نداریم. یعنی من و برادرم دعوا کنیم همدیگه رو بکشیم یه کلمه حرف نمیزنه مثلا دعوارو بخوابونه. نه محبتی، نه نوازشی، نه هیچی. انگار وجود نداره. اینم یه جور ازاره. ازار همش کتک زدن نیست

نه بابام کلا مدلشه کار ب مرگ کسی ندارع از ابتدا اینطور بوده

چ بد واقعا خیلی سخته😟😟

یه صلوات برای ظهور میفرستی؟ 💚                         اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم⁦❤️
2706