2737
2734

من بچه بودم هم مامانم هم خودم گرفتیم رفتیم دکتر شامپوی مخصوص داد از بین نرفت هر کاری کردیم از بین نرفت           خلاصه یکی از آشناها گفت روغن کرچک بزنید منم شب زدم صبح بیدار شدم رفتم حموم موهامو شستم زیر دوش شونه هم کردم ینی همشون ریختاااا😂بعد تخماشونم از بین رفت

یه صلوات برای ظهور میفرستی؟ 💚                         اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم⁦❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه شامپو هست یکبار بزنی شپش نابود میشه فقط یکبار 

من و خواهرزاده هام داشتیم موهای بلندی هم داریم رفتیم دکتر پوست و مو گفت اصلا شپش ربطی به قد مو نداره این چرت و پرتاهم الکیه سس و سرکه 

شماهم بروداروخانه بگو شامپو شپش میخام براماآلمانی بود نمیدونم دیگه اونو پیداکنید یانه همین 

یه اسپری هم خریدم به خونه میزدم محض اطمینان

ببین سرکه و سس مایونز بزن شب تا صبح بمونه بعد یه نرم کننده قوی بگیر برو حموم بزن به موهات بعد با یه شونه دندونه ریز موهاتو از ته هی شونه بکن هی بشور و چند بار تکرار کن

بعد سشوار بکش بعد بده یه نفر با حوصله قشنگ موهاتو ببینه و رشک ها رو جداکنه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2731
این راهیه ک خودم پریشب امتحان کردم انجام بده و دعام کن هرچی شونه میزدم شپش میفتاد انقد چندشم میشد ک ...

تخماش بمونه باز در میان خود شپش رو روغن بزنی موهات یه ساعت بمونه خفه میشن میمیرن  من هر کوفتی میزنم رشک ها تموم نمیشن انقد اعصابم خراب میشه دلم میخواد کلمو بکوبم یجا منفجر شه فقط شپش نبینم کلی شامپو شپش و روغن و اسپری دفع حشرات و سرکه و تاید همه چی زدم رشک نمییییرههههه 😐   

اتو مو بكش با حرارت بالا تا چند روز تقريبا هرروز بكش از ريشه تا پايين 

هم حشره از بين ميره هم رشك تو اون گرما زنده نميمونه 

قبلشم ميتوني سرم محافظ مو بزني ك اسيب زيادي نبينه موها

بنظرم كم خطر ترين و راحت ترين راه همينه من دوبار درمان كردم با همين راه 

يا امام رضا ♥️ 
واقعا با این رشک ها جدا میشن؟ 

ما نزدیک ۲ سال  بود خوار ۳ سالم درگیرش بود جوری که مامانم اسم شپش میومد گریش می گرفت... الان با این شونه دیگه نداریم 

باید حوصله داشته باشی هرروز بشینی قشنگ شونه کنی

طُ آن شعری که من جایی نمی خوانم (= میشه برام ی صلوات بفرستید!¿°•♡•° حال دلم این روزا خوب نیست
2738
ما نزدیک ۲ سال  بود خوار ۳ سالم درگیرش بود جوری که مامانم اسم شپش میومد گریش می گرفت... الان با ...

خواهر😑

طُ آن شعری که من جایی نمی خوانم (= میشه برام ی صلوات بفرستید!¿°•♡•° حال دلم این روزا خوب نیست
ما نزدیک ۲ سال  بود خوار ۳ سالم درگیرش بود جوری که مامانم اسم شپش میومد گریش می گرفت... الان با ...

چند روز باید شونه کنم

موهام بلنده اذیت میشم انقد شونه کردم تو حموم همش ریخت:(

چند روز باید شونه کنم موهام بلنده اذیت میشم انقد شونه کردم تو حموم همش ریخت:(

انقدری که دیگه تخم و.. تو سرت نباشع

2706