2726
عنوان

خانما یه سوال فرض کنید

51 بازدید | 11 پست

از شوهرتون جداشدین و یه بچه هم دارین

و بعد چهار پنج سال بچه تونو میبینین(خیلی میرین و میاین تا ببینینش ولی بعد چهار پنج سال پیش اومده تنها ببینینش همیشه یا شوهر سابقتون یا یکی از اعضای خانواده ش باش بودن و اونام اجازه نمیدن) عکس العمل تون چیه چکار میکنید 

بچتون شما رو یادش نمیاد اصلا چون خیلی کوچک بوده طلاق گرفتین

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش کلی اسباب بازی میگیرم میبرمش پارک و جاهایی که دوست داره و بهش میگم من میخواستم باهات زندگی کنم ولی بقیه نذاشتن حالا هر وقت دوست داشتی بیا پیش خودم 🥲

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2728
بچه چندسالشه ؟؟

6

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
خیلی سخته اینجوری از یه طرف میگم خودمو نشونش نمیدم که راحت به زندگیش برسه از یه طرفم جلو خودمو نمیتو ...

کدوم بهتره

براش کلی اسباب بازی میگیرم میبرمش پارک و جاهایی که دوست داره و بهش میگم من میخواستم باهات زندگی کنم ...

نممیشناسه منو

6

بالاخره راه برای دیدنش هست 

اون بچه ممکنه بعده چندسال طلاقتون رو‌بپذیره ، اما توجیه شمارو که نذاشتن ببینمت یا اجازه ندادن و‌از این حرفهارو قبول نمیکنه 

الان که سنش کمه ،وقت برای تاثیر روش دارید 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
بالاخره راه برای دیدنش هست  اون بچه ممکنه بعده چندسال طلاقتون رو‌بپذیره ، اما توجیه شمارو که ن ...

اصلا نمیدونه من مادرشم

منو نمیشناسه

کسی دیگه ای رو‌ مادر صدا میزنه؟؟

مادرشوهرم