2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من فقط تو عنوان تاپیک موندم! چطور انقدر راحت شوهر رو با بقیه چیزایی که گفتی یه جا دسته بندی میکنید؟ ...

خوبه ذکر کردم همه افراد 

ن تنها دوست پسر و شوهر‌

بلکه دوست عادی هم گفتم 

بعدش چی.اگه باهاشون بری...خونه..بعدش چیکار میکنن؟

عشق و حال دیگه،چیزی ک نیازشونه،شاید ب دختر بودنت آسیب نزنه اما حتما ازت استفاده میکنه

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹
2731
عشق و حال دیگه،چیزی ک نیازشونه،شاید ب دختر بودنت آسیب نزنه اما حتما ازت استفاده میکنه

فرداش هم حتما به روی خودش نمیاره .باز میگه بیا خونمون...دیگه نمیره به مامانش بگه دخترو میخوام که

فرداش هم حتما به روی خودش نمیاره .باز میگه بیا خونمون...دیگه نمیره به مامانش بگه دخترو میخوام که

نه دیگه ب خاستشون ک برسن چرا بیان خاستگاریت،مگ بعد ازدواج چیزی بجز لمس کردنت میخاستن،دیگ دیوونه نیستن هزینه کنن،جالب اینجاس جذابیتت تکراری میشه و میرن سراغ یه جدیدش،اگرم سری بعد گفتی نمیام خونه میگه کات چون ب خاستش رسیده و چیزی جز اینو نمیخاد دیگه

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹
2738
الان یه خانومی تاپیک زد من رفتم خونشونو الانم ازدواج کردیم.

خب یک درصد شاید ب ازدواج برسه و حتما از قبل بهش گفته بوده ک واسه ازدواج میخادش وخیییلی عاشقش بوده

خب یک درصد شاید ب ازدواج برسه و حتما از قبل بهش گفته بوده ک واسه ازدواج میخادش وخیییلی عاشقش بوده

دقیقا.من که حسم اینو نمیگفت. و به حسم اطمینان دارم.چون بودن دوتا پسر دیگه تو دانشگاه که فقط ازدواج براشون ملاک بود و چیز دیگه ای ازم نمیخواستن.

تازه اگه به ازدواج ختم بشه هم به نظرم بی فایدست و این مرد مرد درستی نیس

دقیقا.من که حسم اینو نمیگفت. و به حسم اطمینان دارم.چون بودن دوتا پسر دیگه تو دانشگاه که فقط ازدواج ب ...

آره منم تو دانشگاه خاستگار داشتم پسر باشخصیت،دوس پسرایی ک پیشنهاد خونم دادن داشتم و خوب میدونم چی میگم

2706