2737
2734
عنوان

بچه ها الفباروپیش دبستانی یادمیگیرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 56 پست

قبل الفبا باید لوحه ها رو یاد بگیره، توپیش الفبا ممنوع هست ،‌کتابهای حواستو جمع کن رو بخر ، قشنگ لوحه هارو یاد داده، من سری ۱۲ تا ۲۳ رو پارسال خریده بودم انسال پیش هست و خمونوهارو یاد میدن اونم چون غیراتفاعی هست بقیه پیش ها شاید یاد ندن

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترمو نفرستادم امسال به نظرتون واسه اول اذیت نمیشه؟؟؟ البته خودش اعدادو رنگارو این چیزارو بلده ...

بچه من دو سالشه رنگارو بلده،عدد هم تا ۴🤣

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728

عزیزم چرا اینقد عجله میکنی.. الفبا خیلی زوده براش.. فقط در حد لوحه نویسی... اونم روزی 3 خط.. 

و کتاب زیان آموزی خیلی سبز رو ببین... در همون حد..مثلا تو دستمال صدای ت میشنوی یا نه... قشنگ با همون کتاب درس ب درس برو جلو... کتاب کاملیه

امسال روی مفاهیم کار کن.. دست چپ.. راست.. بالا.. پایین.. اینقده کتاب‌های جذاب هس ک میتونی هوش بچه ر تقویت کنی چرا بیشتر زده میکنی بچه رو... ماز.. سودوکو.. کتاب‌های بگرد و پیدا کن.. تصاویر پنهان 

بچه من دو سالشه رنگارو بلده،عدد هم تا ۴🤣

آفرین خیلی خوبه...اگه علاقه داره باهاش کار کن.البته دختر من حروفم تا یه حدی بلده ایم خودشم یاد گرفته بنویسه😍😍😍

ولله که شهر بی تو مرا حبس می شود.... 
آفرین خیلی خوبه...اگه علاقه داره باهاش کار کن.البته دختر من حروفم تا یه حدی بلده ایم خودشم یاد گرفته ...

خدا برات حفظش کنه عزیزم😘

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738
خیلی باهاش دعوامیکنم شوهرم میگه بچه زده میشه ازدرس

حق با شوهرتونه کار شما کاملا اشتباهه حتی شناسوندن کامل حروف کار اشتباهیه برای پیش دبستانی فقط باید بتونن صدای اول و آخر کلمات رو تشخیص بدند

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد

با این سرعتی ک شما پیش میری تا اخر سال بچه باید مدرک ششم ابتدایی بگیره که😑

پسر من کلاس اوله هنوز لوحه نویسیشون تموم نشده و ب حروف الفبا نرسیدن

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
اره فقط بشناسه این صدای آهستش چندتا کلمه هم نام ببره صدای آبده همین اعداد من از 1تا10بشناسه کم زیاد ...

ن کتاباشونو هنوزندادن.مثلا من بهش میگم بگوببینم بادبادک ب داره یانه گیج میزنه گاهی درس جواب میده گاهی نه

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚
با این سرعتی ک شما پیش میری تا اخر سال بچه باید مدرک ششم ابتدایی بگیره که😑 پسر من کلاس اوله هنوز ل ...

جداعجله میکنم؟الان هنوزالفبایادندادن؟

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚
2706