2737
2734
عنوان

ماجراهای من و مادرشوهر

395 بازدید | 34 پست

سلام به همگی

اگر شما بدونید که مادرشوهرتون میدونه تولدتونه اما تبریکی نگه، در حالیکه سال های قبل همیشه میگفته و کادویی هم میداده، چکار میکنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هیچی...واقعا هیچی...مگه من محتاج تبریک اونم...انقدر شادو خوشحال خودمو نشون میدم که بفهمه اصلا برام مهم نیست

🍁🍁خدا جون منو لایق بدون که بتونم کمک حال بنده هات باشم.....حالا به هر نحوی🍁🍁الهم صل علی محمد واله محمد

از اونجایی که درونگرا هستم هیچ وقت به روی خودم نمیوردم ولی خوب تولد ایشون هم میرسید منم همین کارو میکردم

دانشجو روان شناسی🧠 .تاپیک هام در مورد روانشناسی هست دوست داشتی سر بزن🧡
2738

حتما دلیلی داشته . ولی سعی میکنم واکنش نشون ندم مخصوصا به شوهرم . معمولا مردا این چیزا رو درک نمیکنن پس فقط خودمون خراب میشیم ولی در عوض جلوی مادرشوهرم طوری رفتار میکنم که بفهمه . مثلا یکم سنگین میشم . 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
حتما دلیلی داشته . ولی سعی میکنم واکنش نشون ندم مخصوصا به شوهرم . معمولا مردا این چیزا رو درک نمیکنن ...

واقعیتش منم نمیدونم دلیلش چیه؟ 

هیچ‌وقت بهش بی احترامی نکردم علی رغم تیکه هایی که هربار میندازه

از اونجایی که درونگرا هستم هیچ وقت به روی خودم نمیوردم ولی خوب تولد ایشون هم میرسید منم همین کارو می ...

مسئله همینه که تولد خودش بشه شوهرم میگه زنگ بزن تبریک بگو، اون وقت نمیدونم باید چکار کنم

هیچی نمیگم به مادرشوهر میزارم یه مناسبت تلافی میکنم 

به نظر منم چیزی که عوض داره گله نداره، اما مثلا مناسبتی بشه شوهرم میگه زنگ بزن که دوست ندارم اینکارو بکنم احساس میکنم به من توهین میشه

2706