2733
2734
عنوان

عزیزان توروخدا هرکی میدونه کمک کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 133 بازدید | 29 پست
قبل دعوا به این فک کن که دعوای تو اونا رو خوشحال میکنه و شوهرتو از تو دور میکنه هیچ کس و هیچ چیز ارز ...

دست خودم نیس...سه سال ازشون دوربودیم یه روز بخاطرشون دعوامون نشد ولی این دوماهو به اندازه ۲۰سال برامنو شوعرم گذشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش خدا قطعا با انسانهای خوبه شما چهار قل و ایت الکرسی رو بخونی اگه دعایی هم باشه باطل میشه&n ...

چیکار کنم باشوهرم دعوام نشه؟خ دوسش دارم.خ قران میخونم ولی بازدعوامون میشه

دست خودم نیس...سه سال ازشون دوربودیم یه روز بخاطرشون دعوامون نشد ولی این دوماهو به اندازه ۲۰سال برام ...

من مادرشوهرم اینا تو یه ساختمونیم ولی من زیاد محل نمیدم سعی میکنم با شوهرمم سرشون دعوا نکنم قبلا سر اونا هر روز جنگ داشتیم ولی الان سعی میکنم مدیریت کنم که بحث نشه 

2731

سیاست زنانه نداری گلم 

اصلا راجب اونا با شوهرت حرف نزن بدگویی نکن فک کن بازم ازشون دوری 

شوهر من هر شب میره بهشون سر نیزنه بچه هامم میبره منم تو اون مدت به کار خونم میرسم استراحت میکنم حساس هم نمیشم 

2738
سیاست زنانه نداری گلم  اصلا راجب اونا با شوهرت حرف نزن بدگویی نکن فک کن بازم ازشون دوری  ...

عزیزم درخواست دوستی بده...میخام بات بیشتر حرف بزنم.الان کار دارم میخام بعدا بیام بات بحرفم

عزیزم درخواست دوستی بده...میخام بات بیشتر حرف بزنم.الان کار دارم میخام بعدا بیام بات بحرفم

همین جا پیام بدار دیگه شاید به درد یکی دیگه هم بخوره حرفامون 

منم کلی وار دارم برم برسم چشم بازم درخدمتت هستم خانومی

2706