2737
2734

اینم اسکرین حرفاش که از سا‌‌‌یت مادران کپی کردم 😤😂

سید۲ (تعطیل شده است) گفت:

واقعا سایت عجیبیه ، اولا که کاملا از این جا نرفتم ، در اون سایت هم به قول معروف برای چت کردن نرفتم ،

مطالبی که بعضی شب ها مثل نماز و ... میزاشتم در هر دوجا میزارم .

یک خانم نسبتا محترمی تشریف آوردند بنده رو به باد فحش کشیدند می‌فرمایند شما آمدید اینجا معذرت میخوام مخ زنی ، ....

شمشیر رو از رو با ی آقایان بستند ، نمیتونند درک کنند اقاییی در سایت حضور داشته باشند ولی چشم چرونی نکنن ، در تاپیک های زنانه شرکت نکنن ، گویی اصلا براشون همچین چیزی تعریف نشده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐💔🚶🏼‍♀️ولی هرچیم باشه سایت مناسب خانماس میتونه تو تلگرامی جایی کانال بزنه این مطالبو بگه 

ایلان ماسک و بیل گیتس‌با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رونجات بدن به جنیفرلوپز و جانی دپ هم خیانت شده.دکتر هلاکویی که ویدیوهاش قبله خیلی هاست، دوتا طلاق داره دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمندترین مردان جهان،ی رابطه موفق نداشته تاحالا میبینی؟پول،زیبایی،اندام خوب،دانش، فرهنگ، قدرت و...هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن.پس رها کن سرزنش رو! اون که بخواد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه،فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...
2731
2738
یکی صبح اینجا تاپیک زده بود  بعد الان رفته از نی نی سایتیا گلایه کرده

تاپیکش در چ مورد بوده گوگولی ناراحت شده🤓🤓🤓😂

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘

از این جور مردا متنفرم😬🥴

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
2706