2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله کرونا ی گوارشی هم داریم 

حتما برید دکتز

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2738

پسرم اسهال و استفراغ بود گفتم کرونا گرفته بردم دکتر گفت نه اسهاله پاییزه بچه ها میگیرن خودمم چند روزی دل درد داشتم حتما ویروس گرفتید 

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

اگر از تغذیه تون مطمئنین، ممکنه ویروس باشه. اما نه لزوما کرونا. بعید میدونم حتی کرونای گوارشی هم اینطوری شروع بشه. دکتر متخصص عفونی کمک میکنه. اگر شدیدتر شد حتما دکتر برین

🌷💚 یه خانم خوشبخت 45ساله! 💚🌷
پسرم اسهال و استفراغ بود گفتم کرونا گرفته بردم دکتر گفت نه اسهاله پاییزه بچه ها میگیرن خودمم چند روز ...

خیلی بدهسته تا بلند میشم میفتم حالت تهوع شدید دارم الان هم انگار دوباره میخوام بالا بیارم😢

نه بابا کرونا نیست ویروسه

ما هم تابستون اینطوری شدیم

تو تیر ماه

بعد مرداد کرونا گرفتیم

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2706