2737
2739

گروه متخصص ما برای دانشجویان ارشد و کارشناسی با هر نوضوعی که بخواهید مقاله های قابل اکسپت مینویسن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رشته تون چی هست؟موضوعتون؟

حشره شناسی کشاورزی

بررسی اثر تنش های خشکی و شوری بر طول عمر کنه در روی گیاه لوبیا

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....
اگه مایل نبودید اینجا بگید تو خصوصی بگید یا شماره تلگرام بفرستم پیام بدید.هر طور راحت هستید

نه همینجا گفتم. مگه برای رشته و موضوعات مختلف قیمت ها فرق میکنن؟

حشره شناسی کشاورزی بررسی اثر تنش های خشکی و شوری بر طول عمر کنه در روی گیاه لوبیا

سلام با اجازه اسی

من خودم یکی از اشناهامون واسم پروپوزالما نوشت خیلی هزینه کمی میگیره مشکل مالی داشت این تایپیکا دیدم گفتم کمکش کرده باشم

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 
نه همینجا گفتم. مگه برای رشته و موضوعات مختلف قیمت ها فرق میکنن؟

بله رشته هایی که پروژه های محاسباتی یا عملی دارن فرق میکنه مثلارشته معماری ماکت میخوان ،پوستر میخوان

2738
سلام با اجازه اسی من خودم یکی از اشناهامون واسم پروپوزالما نوشت خیلی هزینه کمی میگیره مشکل مالی داش ...

شما میتونستید یه تاپیک جدا برا آشناتون بزنید.من تاپیک نزده بودم که شما آشناتون رو تبلیغ کنید عزیزم

سلام با اجازه اسی من خودم یکی از اشناهامون واسم پروپوزالما نوشت خیلی هزینه کمی میگیره مشکل مالی داش ...

چقدر گرفت؟ پروپوزال من عملی نیست یعنی کار های عملی رو خودم انجام میدم فقط نوشتنش و پیدا کردن مقاله هاش برام سخته

بله رشته هایی که پروژه های محاسباتی یا عملی دارن فرق میکنه مثلارشته معماری ماکت میخوان ،پوستر میخوان

پروپوزال من عملی نداره. عملی هاش با خودمه من فقط نوشتن پروپوزال رو میخوام پیدا کردن مقاله هاش سختمه

چقدر گرفت؟ پروپوزال من عملی نیست یعنی کار های عملی رو خودم انجام میدم فقط نوشتنش و پیدا کردن مقاله ه ...

میخای درخواست بده شمارشا بهت بدم تو وات ساپ پیام بش بده حتی قسطیم قبول میکنه

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 
حشره شناسی کشاورزی بررسی اثر تنش های خشکی و شوری بر طول عمر کنه در روی گیاه لوبیا

صد تومن موقع تحویل پروپوزال میگیریم استاد راهنماتون کامل تایید کرد صدتومن دیگه دوست داشتید واریز میکنید

صد تومن موقع تحویل پروپوزال میگیریم استاد راهنماتون کامل تایید کرد صدتومن دیگه دوست داشتید واریز میک ...

یعنی کلا دویست تومن؟

2706