2410
2553
عنوان

اگه نامزدتون تولدتون کادو نده بهتون...همگی بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 80 پست

نههه چیزی نگو! شاید یه روزی واسه خودت هم پیش بیاد یادت بره تولدش کادو بدی یا اصلا نتونی کادو بدی، به نظرم امروز رفتی بیرون حسابی خوش بگذرونید برنمیگرده این دوران. اونم درگیر بوده حتما شاید نتونسته 

پسرم تاج سرم
بستگی داره قبلا مناسبتا با اهمیت بوده یعنی بهم کادو میدادین یا نه؟ تولدش شما چه کردی؟ وا ...

پارسال تولدم کادو داد منم تولدش کادوی خوب دادم.ولی ولنتاین و اینارو زیاد اهمیت نمیداد.چجوری بفهمم خواسته خرج نکنه یا گرفتار بوده معذرت خواهی کرد گفت گرفتار بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امشب اخه باهاش بیرونم کلا شام میریم بیرون.بگم امروز مثلا فلان دوستم سوپرایزم کرد؟

الان خونه ای ؟ 

ظهر سر قرارت یک ساعت دیرتر برو 

بهش بگو‌دوستم یهویی اومد پیشم بره میام پیشت از قبلشم بهش بگو‌که اونم یک‌ساعت تایم داره ی گوشی دستش میدی بخاد الانم میتونه  بره بخره

2456

من واسه رل سابقم  یه تولد توپ گرفتم ولی اون یک ماه بعد تولدم اومد یه تیشرت آشغال داد بهم گفت کادوی تولدت 

منم واقعا متنفر شدم باهاش بهم زدم از قبلش داشت حالم از بی مهری هاش به هم میخورد

سومین کاربریمه از سال ۹8 عضوم😊☺️
پارسال تولدم کادو داد منم تولدش کادوی خوب دادم.ولی ولنتاین و اینارو زیاد اهمیت نمیداد.چجوری بفهمم خو ...

کلا سره مناسبتا گرفتار مبشه ؟ 

مگه هدیه چقد زمان میبره؟ 

میتونسته بشینه خونش نتی سفارش بده

اینا همش‌بهونست همش هشداره

2714
نه نه ،من نمیگم غر یا کنایه باشه حرفت، منظورم اینه یه روز با روی خوش باهاش حرف بزن و بگو مناسبتا برا ...

بهش یکی دوبار گفتم گفت این کنایه هارو داری میطنی کم ن خودمو درست کنم یا فقط میخوای غر بزنی؟ینی فک کرده فقط میخوام غر بزنم؟گفتم نه کنایه نیس گفت نشون میده اونقد دوسم داری ک فشار میاری اونجوری ک میخوای بشم.

پارسال تولدم کادو داد منم تولدش کادوی خوب دادم.ولی ولنتاین و اینارو زیاد اهمیت نمیداد.چجوری بفهمم خو ...

شوهرمن الان دیگه مناسبتا هگ یادش نمیمونه.چه برسه به کادو

خوشی یا ناخوشی.فقط این نیز بگذرد 
بهش یکی دوبار گفتم گفت این کنایه هارو داری میطنی کم ن خودمو درست کنم یا فقط میخوای غر بزنی؟ینی فک کر ...

اگه دوستت داشته باشه نباید گارایی که ناراحتت میکنه رو انجام بده

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

آخه اون کادویی که بگی و برات بخره یا ناراحتی کنی برات بخره دیگه چه لطفی داره!!!

یجوریه اگه برات احساس دوست داشتن مهمه

خب  کادوی اجباری هیچ احساسی توش نیست

دوست داشتن ینی اینکه الان موقعیتش رو درک کنی

البته الان ولی اگه ازدواج کردید خب آره بهش باید بگی ناراحتیتو

پسرم تاج سرم
2706