2703
2553
عنوان

اگه نامزدتون تولدتون کادو نده بهتون...همگی بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 80 پست
خیلی ناراحتم ولی دیگه توقعمو اوردم پایین ولی من این چیزا واقعا برام مهمه چجوری بگم دگ

میدونم واسه منم مهمه

ببین اگه امروز اورد ک هیچی 

نیاورد شدیدا سرسنگین باش

بعدش عصر چندساعتی جوابشو نده بعد پرسید کجا بودی بگو‌خونوادم یا حالادوست صمیمینو بگو که سوپرایزم کردن واااای خیلی خوشحالم خیلی سوپرایز خوبی بود کلی هدیه گرفتم و کیک خوردمو اینا 

یجوری حالیش کن 

اره براش ارزوی موفقیت کردم توی کار جدیدش همین ک استخدام شده خوبه اگه امروزم برام چیزی نگرفت چی

به نظر من با مردا باید مستقیم حرف زد اینو از تجربه ۱۰سال متاهلی دارم بهت میگم.با ناز و قهر و کنایه کار بدتر خراب میشه.خودمم اگه مشکلی پیش بیاد یه کم سرسنگین میشم وقتی اومد سمتم منم رک وراست دلیل ناراحتیم میگم.چون دیدم ک با قهر کردن اونم بدتر سردتر میشه.

خوشی یا ناخوشی.فقط این نیز بگذرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره

قبلا مناسبتا با اهمیت بوده یعنی بهم کادو میدادین یا نه؟

تولدش شما چه کردی؟

واقعا بخاطر مشغله اس یا نخواسته خرجی کنه!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2720
دیگه این تولد بی ارزش شد چجوری بگم ک حالت غر و کنایه نداشته باشه

نه نه ،من نمیگم غر یا کنایه باشه حرفت، منظورم اینه یه روز با روی خوش باهاش حرف بزن و بگو مناسبتا برات مهمه ،بذار بدونه باید چیکار کنه ،البته اگه ترس از دست دادنشو نداری ،اگه میتونی با کاراش کنار بیای که مشکلی نیست ،کلا من میگم حرف زدن از همه چی بهتره 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
میدونم واسه منم مهمه ببین اگه امروز اورد ک هیچی  نیاورد شدیدا سرسنگین باش بعدش عصر چندساعتی ...

امشب اخه باهاش بیرونم کلا شام میریم بیرون.بگم امروز مثلا فلان دوستم سوپرایزم کرد؟

2714
اره براش ارزوی موفقیت کردم توی کار جدیدش همین ک استخدام شده خوبه اگه امروزم برام چیزی نگرفت چی

البته میگم رک.خیلی جدی نگیا.با شوخی لوس شدن ومث بچه حرف زدن حرفتو بهش بگو.

خوشی یا ناخوشی.فقط این نیز بگذرد 
علاقه ک میدونم داره فقط تو این چیزا یکم ضعیفه ولی خسیس نیست.امروزم اگه چیزی نیاورد چه برخوردی داشته ...

عزیزم علاقه به گفتن دوست دارم نیست 

بخدا نیست

من تجربم از تو بیشتره گوش بده 

علاقه به احترامه به توجهه به خوشحالی طرف مقابله به احترام گذاشتن به خواسته طرف مقابله 

واقعا هدیه خریدم زمانی ازش نمیگرفته

اون اگه واقعا دوستت داشت حتمااااا واست ی چیز هرچند کوچیک میخره که بفهمی به یادت بوده که نشون بده بهت فکر میکنه واست وقت میذاره

به نظر من با مردا باید مستقیم حرف زد اینو از تجربه ۱۰سال متاهلی دارم بهت میگم.با ناز و قهر و کنایه ک ...

اره افرین دقیقا همینه من یکی دوبار غیر مستقیم گفتم فقط عصبانی تر شد خب چجوری بگم و بهش برنخوره

علاقه ک میدونم داره فقط تو این چیزا یکم ضعیفه ولی خسیس نیست.امروزم اگه چیزی نیاورد چه برخوردی داشته ...

علاقه به حرف نیست به عمله 

تو این دوران پسری به دختری علاقه داره که مدام دنبال یه بهانه برای خوشحال کردنش باشه 

چه بهانه ای بهتر از تولد !

نیازی نیست واکنشی داشته باشین ، و حرفی بزنید

فقط این رفتارش رو نشونه بدونید 

ازدواج که شوخی نیست  

کادو هم اورد ، بگید کادو رو باید همون روز داد وگرنه امروز میدادی با چندماه دیگه فرقی نداشت 

نگهش دار ،دوست داشتی و‌اگه باهم بودیم سال بعد بده 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
این دقیقا همون اشتباهیه ک همه ما زنا میکنیم‌.عزیزم مردا هیچوقت نمیفهمن.چون دنیای اونا با ما کاملا مت ...

اگه ازدواج مرده بودن بله باید میگفت اما الان فقط دوستن

دلم قرص است که خدایی دارم که به من از مادرم هم که فرشته است بســــیار مهربانتر است❤️⁩🌺
2706