2726
عنوان

اگه نامزدتون تولدتون کادو نده بهتون...همگی بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 80 پست
چیزی نمیگم دیگه فک نکنم چوم مستقیم از سرکار میاد دنبالم بنظرت فقط سرسنگین باشم

اره فقط سرسنگین باش اخم هم نکنا مثلا کمتر بخند جواب هارو کوتاه تر بده 

حالا شاید از قبل چیزی برات کرفته باشه امروز بده 

دلم قرص است که خدایی دارم که به من از مادرم هم که فرشته است بســــیار مهربانتر است❤️⁩🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلوز فرندشم فقط تو بودی لابد من بودم ناراحت میشدم والا شاید به روش نمیاوردم ولی شدیدا ناراحت میشدم ...

خیلی ناراحتم ولی دیگه توقعمو اوردم پایین ولی من این چیزا واقعا برام مهمه چجوری بگم دگ

2728
خیلی ناراحتم ولی دیگه توقعمو اوردم پایین ولی من این چیزا واقعا برام مهمه چجوری بگم دگ

توقعت رو پایین نیار وقتیاین موضوع واست مهمه ،نامزدی دوره شناخته ،حالا چه رسمی چه غیر رسمی ،دلیلی نیست واسه کسی خودتو تغییر بدی ،باهاش حرف بزن بگو بهش مناسبتا واست مهمه حداقل دوست داری تو تولدت با هم باشین یه کافه ای جایی یه کیکی 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
من باشم ناراحت نمیشم خودتم میگی دنبال کارای استخدام جدیدیش بوده این‌ موضوع خیلی مهمه بنظرم شاید ا ...

دیگه توقعی ندارم ازش اشکال نداره

ولی دوست داشتم حداقل توجه بیشتری داشت فک نمیکنم امروزم چیزی بگیره

دیگه توقعی ندارم ازش اشکال نداره ولی دوست داشتم حداقل توجه بیشتری داشت فک نمیکنم امروزم چیزی بگیره

بعدشم تو این گرفتاریا.والا همین ک زنگ زده خوبه.شاید امروز برات یه کاری کرد

خوشی یا ناخوشی.فقط این نیز بگذرد 
توقعت رو پایین نیار وقتیاین موضوع واست مهمه ،نامزدی دوره شناخته ،حالا چه رسمی چه غیر رسمی ،دلیلی نیس ...

دیگه این تولد بی ارزش شد چجوری بگم ک حالت غر و کنایه نداشته باشه

اینا همشون کد هستن ، که باید قبل ازدواج بهشون دقت کنید 

اون بهتون توجه نداره ، علاقه هم از میزان توجه مشخص میشه این دوران که مثلا اوج عشق و عاشقیش هست اینجوریه 

بعدا دیگه واویلا

کادو رو فقط همون روز تولد قبول کنید  

درخواست دوستی قبول نمیکنم
بعدشم تو این گرفتاریا.والا همین ک زنگ زده خوبه.شاید امروز برات یه کاری کرد

اره براش ارزوی موفقیت کردم توی کار جدیدش همین ک استخدام شده خوبه اگه امروزم برام چیزی نگرفت چی

اینا همشون کد هستن ، که باید قبل ازدواج بهشون دقت کنید  اون بهتون توجه نداره ، علاقه ...

علاقه ک میدونم داره فقط تو این چیزا یکم ضعیفه ولی خسیس نیست.امروزم اگه چیزی نیاورد چه برخوردی داشته باشم؟

2706