2137
2106

منظورم دوس پسریه که قصدتون جدیه.تولد من ۱ ابان بود قبلش استوری کلوز فرند گذاشت زنگم زد تبریک گفت ولی بعدش دیگه نیومد دنبالم تا ک متوجه شدم درگیر کارای استخدام جدیدش بوده من ناراجت شدم ولی دیگه چیزی نگفتم امروز میاد دنبالم بنظرتون بهش بگم یا نه چه برخوردی داشته باشم چون فک نکنمم امروزم چیزی برام بیاره

ناراحت نمیشم

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

چیزی نگو شاید امروز کادو‌بده 

اگرم نداد هیچی نگو فقط کمی سرسنگین تر باش اگه گفت چیزی شده بگو نه 

بزار خودش کشف کنه دلیلش رو 

دلم قرص است که خدایی دارم که به من از مادرم هم که فرشته است بســــیار مهربانتر است❤️⁩🌺

کلوز فرندشم فقط تو بودی لابد

من بودم ناراحت میشدم والا شاید به روش نمیاوردم ولی شدیدا ناراحت میشدم

عشق و توجه همین چیزاست دیگه مخصوصا که واسه ما خانوما خیلی اهمیت داره

مطمینی واسه اون هم قضیه جدیه؟

2050
چیزی نگو شاید امروز کادو‌بده  اگرم نداد هیچی نگو فقط کمی سرسنگین تر باش اگه گفت چیزی شده بگو ن ...

چیزی نمیگم دیگه فک نکنم چوم مستقیم از سرکار میاد دنبالم بنظرت فقط سرسنگین باشم

چیزی نگو شاید امروز کادو‌بده  اگرم نداد هیچی نگو فقط کمی سرسنگین تر باش اگه گفت چیزی شده بگو ن ...

این دقیقا همون اشتباهیه ک همه ما زنا میکنیم‌.عزیزم مردا هیچوقت نمیفهمن.چون دنیای اونا با ما کاملا متفاوت.تو دنیای اونا این چیزا لصلا مهم نیس

خوشی یا ناخوشی.فقط این نیز بگذرد 
2183
چیزی نمیگم دیگه فک نکنم چوم مستقیم از سرکار میاد دنبالم بنظرت فقط سرسنگین باشم

اره فقط سرسنگین باش اخم هم نکنا مثلا کمتر بخند جواب هارو کوتاه تر بده 

حالا شاید از قبل چیزی برات کرفته باشه امروز بده 

دلم قرص است که خدایی دارم که به من از مادرم هم که فرشته است بســــیار مهربانتر است❤️⁩🌺
کلوز فرندشم فقط تو بودی لابد من بودم ناراحت میشدم والا شاید به روش نمیاوردم ولی شدیدا ناراحت میشدم ...

خیلی ناراحتم ولی دیگه توقعمو اوردم پایین ولی من این چیزا واقعا برام مهمه چجوری بگم دگ