2726
عنوان

تو رو خدا شما جای من بودید مادرتون این کارا رو میکرد چیکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمونه کامل رفتار مادر بزرگم با مادرم 

فک میکردم فقط خانواده ی مادر من اینجورین😐

عزیزم اگه چیزی خریدی یا هرچی اصلا راجب خرید باهاشون حرف نزن 

اگه پرسیدن کجا خریدی و چقد خریدی و برا ما بگیر 

بگو اصلا یادم نیس 

از ی دست فروش خریدم 

قیمتش یادم نیست و فلان ....معذرت میخام ولی ایشون فکر میکنه ک داره زرنگی میکنه و از دامادش پول میکشه 

نمیفهمم واقعا طرز فکرشون چیه ‌....مادر بزرگ منم همینه بخدا 

اصلا هوای مامانمو نداره

2728
مگه قراره پدر و مادر هر کاری میکنند بچه حرفی نزنه 

ببین خب ما میدونیم و بالوالدین احسانا باید تحمل کنی دیگه خدا گفته حتی اگه مادر و پدرت کافر هم بودن باید احترامشونو نگه داری مواظب رفتارات باش اون دنیا حتما نتیجشو میبینی الان که هیچ بلایی سرت نمیاد

خط اخلاقیشون که کاملا مشخصه و دیگه درست بشو نیست . شما باید یه بهانه ای بتراشی سرویس بیخود ندی تا جا ...

به خاطر بابام میکنم آخه مامانم حتی سیسمونی نداد انقدر خسیسه ولی بابام یواشکی که مامانم نفهمه پولشو داد.ولی اصلا به روی خودش نمیاره ما قبض تلفنو دادیم سر ۱۰۰ گرم دبه چونه میزنه

سعی کن کاراتو بیخبر انجام بدی که ازت توقع نکنن.بعدشم وقتی انقدر رو دارن زنگ بزنن بگن قبض تلفن رو بپرداز، شماهم باید خجالت رو بذاری کنار و زنگ بزنی بگی این شماره کارتمه و پول قبض رو واریز کنید. با آدم پر رو باید پر رو باشی حالا هرکی میخواد باشه وگرنه کلی ازت سواستفاده میشه و به روح و روان و مادیاتت آسیب میزنه

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
اگه خودت پول داری بدون اینکه شوهرت بفهمه پول رو بده اگه نداری دفعه بعد پشت گوش بنداز نگیر بگو تموم ک ...

خودت پولشو بده جلو شوهرتم نگو .من نمیتونم قضاوتت کنم گلم ولی باتوجه ب شرایط باسیاست جمش کن

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
به خاطر بابام میکنم آخه مامانم حتی سیسمونی نداد انقدر خسیسه ولی بابام یواشکی که مامانم نفهمه پولشو د ...

خوب با چنین ادمی دیگه نمیتونی خیلی چرتکه ای و دقیق بگی این کارو کرد اونو کرد . چون اخلاقش مشخصه مادرت هم هست دست ادم بسته میشه بالاخره . اگر پدرت متوجه شرایط هست باهاشون صحبت کن اون یواشکی بده که شوهرت نخواد پول بده بعدم بهش ندن . این بده . 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
ولی ماها هم یه استانه تحملی داریم نمیتونیم

نمیشه که احترامشو بشکنیم من هر چی گفتم واسه آرامش آخرت خودت گفتم این دنیا که تا قرن ها نمیمونه اون دنیاس که تا هزاران قرن هست ولی تصمیم با خودته

2706