2737
2734
عنوان

من عاشق ی پسریم ک هزار بار دلمو شکسته😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشق نیستی ، دیوونه ای فکر می کنی عاشقی ! یه نصیحت خواهرانه بهت می کنم همیشه آویزه ی گوشت کن ، برو ...

من این حرفو خیلی قبول دارم با اونی ازدواج کنید که دوستون داره نه اونی که دوسش دارید

2728

یکم مغزتو بکار بنداز

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 
نگووو سرت میاد...منم مثل تو بودم تا سرم اومد🤫🤫🤫

فعلا که برعکسش سرم اومده

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )
۲۲ ۲۶

اون از طرف بقیه ترد میشه میاد سمت تو ک اعتماد بنفسش برگرده بعد دوباره ولت میکنه اینا اشغالن مریضن هر جوری شده سعی کن فراموشش کنی . دائم به رفتارای بدش فکر کن کم کم از چشمت میوفته . ذره ای هم براش ارزش نداری خودتو کوچیک نکن💜

2738
من خودم مشکل دارم خیلی تنهام  همه اش میرم سمتش .  ولی خب من یه بار بش پی ام دادم فقط ک اون ...

۴ ماه بعد جوابتو داده بعد میگی دوست‌داره 😕

مادر دلم برات خیلی تنگ شده «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»
اخه نمیگع دوسم نداره که هیچی نمیگه شالاتان

حالا باز این نمیگه دوستت ندارم شوهر من هزاربار گفته نمیخوامت بیا طلاقت بدم الانم خونه پدرمم خیلی هم توهین تحقیر عربده فحاشی ترامادول خسیس فیلم ناجور بدجنس اوووف ولی هنوووووز دلم پیشش گیره دلم به طلاق نیس

کاش دختران سرزمینم یادبگیرن کمتر خودشونو کوچیک کنن هروقت تمام کمال خودشو در اختیارت گذاشت اونوقت براش انقدر غصه بخور متاسفانه تو دوستی های الان بیشترین ضربه رو دختر میخوره کاش یکم بیشتر عزت نفس داشته باشیم 

من خودم مشکل دارم خیلی تنهام  همه اش میرم سمتش .  ولی خب من یه بار بش پی ام دادم فقط ک اون ...

عزیزم اون ک دوستت داره برداشت توهست از رفتارش .اویزون نباش اگه واسه سرگرمی میخای باهاش باشی ارامشت رو ازت میگیره و درگیرش هستی اگرم واسه زندگی میخای این مرد واسه تو مرد زندگی نیست چون ازهمین الان تحقیر و عقده ایی بودنشو میبینی از اینجور پسرا دوری کن ب شخصیتت روانت آسیب میزنن .واسه خودت ارزش و احترام بزار زیاد که ب یکی بچسبی پس میزندت .روزای خوبتو درگیر یک شخصیت منفی نکن

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
عزیزم اون ک دوستت داره برداشت توهست از رفتارش .اویزون نباش اگه واسه سرگرمی میخای باهاش باشی ارامشت ر ...

کدوم روزای خوب من اگ بدبخت نبودم ک نمیچسییدم بهش بدبختم کردن وگرنه اینقدر عزت نفسم زیادب ود که

2706