2726

یادمه وقتی توی شرکت نرم افزاری بودم ، نصف مطالبات شرکت رو وصول کردم 

هرموقع زورشون نمیرسید پیگیری کنن منو میفرستادن جلو ک زنگ بزنم

مدیر ارشد فروش بودم... یادش بخیر

قضیه واس چهارسال پیشه و هنوز مدیرعاملش بهم میگه برگرد ...

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه نداشت نمی گفتم ، چون به مشتری زنگ می زنه ، 

شغلتون چیه؟ 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
برگرد😂🥲

میدونی چیه؟ 

الان خودم ناخنکار و تتوکارم .اموزش هم میدم .

از طرفی کاری ک اونجا انجام میدادم هم ازوقتی استعفا دادم هیچکس نتونسته انجام بده و مونده رو زمین.

گاهی اوقات باخودم میگم کاش روز بیشتراز 24 ساعت بود

نماندگی فروش دوربین دزدگیر کرکره جک 

قرارداد نمیبینیدین با مشتری ها؟ 

بیعانه و زمان پرداخت مابقی رو مشخص نمیکنید؟

قرارداد نمیبینیدین با مشتری ها؟  بیعانه و زمان پرداخت مابقی رو مشخص نمیکنید؟

مشتری ها رو می شناسیم چون نصاب هستن ، گردش مالی شرکت هم زیاده ولی همیشه یک حجم زیادی با تاخیر به دستمون میرسه

مشتری ها رو می شناسیم چون نصاب هستن ، گردش مالی شرکت هم زیاده ولی همیشه یک حجم زیادی با تاخیر به دست ...

کدوم شهرید

مشتری ها رو می شناسیم چون نصاب هستن ، گردش مالی شرکت هم زیاده ولی همیشه یک حجم زیادی با تاخیر به دست ...

مشتری های ثابت  نیاز ب ی نیشگون دارن . یکم بترسن 

مشهد

اگ اهواز بودین مشتاق بودم کمکتون کنم چون دوس دارم اینکارارو  

2706