2737
2734
عنوان

چجوری بانامزدم برخورد کنم؟

259 بازدید | 24 پست

وقتی اعصابش ازبیرون بهم میریزه مثلا امروز اومد دنبالم ولی فهمیدم با همکارش بحث کردن دعواکردن.همش توخودش بود رفت تکیه داد یه گوشه مبل ساکت و بی حرف اخماشم توهم.منم نمیدونم اینجور مواقع باید چیکارش کنم میترسم برم سمتش دلبری کنم ضایع بشم برم تو بغلش ارومش کنم یا صبرکنم خودش حالش عوض بشه؟

لم نامزدت باید دستت بیاد هرکسی توو این مواقع واکنش مخصوص به خودش  و داره

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صبر کن خودش حالش عوضش شه مردا مثل ما نیستن وقتی عصبانی ان کسی میره دورشون حکم مگس رو داره براشون&nb ...

واقعا؟ای وای من

اخه اینجوریم نمیشه پس چرا اومده پیش من؟خوب میرفت خونه خودشون؟

بنظرم تا نامزدین همه راه هارو امتحان کن وقتی رفتین خونه خودتون بدونی چیکار باید بکنی تا مشکل الکی پیش نیاد

تو یه کتابی خوندم نوشته بود :ما ادما بخاطر این بوی خاک رو دوست داریم ک عزیزترین ادمای زندگیمون تو خاکن و بوی اونارو میده🥲
واقعا؟ای وای من اخه اینجوریم نمیشه پس چرا اومده پیش من؟خوب میرفت خونه خودشون؟

میاد که حال و هواش عوض شه قضیه از یادش بره اما خب ادم تا چند ساعت بعدش ناخداگاه عصبانیه

{ خانم هستم }
2738
بنظرم تا نامزدین همه راه هارو امتحان کن وقتی رفتین خونه خودتون بدونی چیکار باید بکنی تا مشکل الکی پی ...

چیکارکنم مثلا؟تحمل ازمون و خطاندارم اگه ضایعم کنه تایکماه قهرمیکنم

چیکارکنم مثلا؟تحمل ازمون و خطاندارم اگه ضایعم کنه تایکماه قهرمیکنم

صبر کن عزیزم 

و

وقتی حالش خوب بود، مطرح کن و بپرس اینجور مواقع چه کار کنم حالت بهتر میشه

چون هر فردی یک روحیه ای داره و همه مثل هم نیستند

کار به کارش نگیر عزیزم دمنوش گاوزبونی یا به لیمویی بابونه ای چیزی براش درست کن‌ بشین کنارش بگو بیا عزیزم برات خوبه حزف اضافه هم نزن تا اون دمنوشه کم کم کار خودشو بکنه...

من هم مث تو ناراحتم چنروز پیش با خواهرشوهرم دعوا کردیم پیامکی حالا نمدونم خواهر دعا گرفتن برا ما چیشده که شوهرم اخلاقش سگی شده چنروزه

صبر کن عزیزم  و وقتی حالش خوب بود، مطرح کن و بپرس اینجور مواقع چه کار کنم حالت بهتر میشه چون ...

ایول افرین چرابه مغزخودم نرسید فعلا سکوت اختیارمیکنم بعداازخودش میپرسم خودش بهترین پاسخگوه

2706