2703
2553
نه نمیره از خونه کار میکنه فعلا.بعدا شیفت خواهد شد که اونم میره ۱۵ روز یه شهر دیگه

خب همین که میره خوبه دیگه

قبل رفتنش سر چیزی دعوا راه بنداز اونم که میگی یه سره میزنه

وقتی رفت برو پزشک قانونی 

دو سه بار نامه بگیری راحت طلاق میگیری از این روانی

سر بحث این کار رو میکنه یا خیلی بی دلیل ؟ نمیتونی بری توی اتاقی در رو قفل کنی 

سر بحث که بزرگش میکنه و بی احترامی به من هر حرفی بزنم یجوری تحقیر میکنه.میخندم میگه زهرمار.حرف بزنم میگه خفه شو.خونه همیشه تمیزه بخدا هیچ کم کاری نمیکنم .اون روز یه فالفل دلمه ای داشتم توشو تمیز میکردم دیدم عه یه فلفل کوچولو دیگه خیلی خوشحال شدم بهش نشون دادم هر چی از دهنش اومد گف بهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سر بحث که بزرگش میکنه و بی احترامی به من هر حرفی بزنم یجوری تحقیر میکنه.میخندم میگه زهرمار.حرف بزنم ...

چه قدر بی اعصاب

قلب آدم به درد میاد که چرا یک مرد باید این طور با زنی که پای خونه و زندگیش هست رفتار کنه

2714

من یبار خودکشی کردم.میتونم بهت بگم احمقانه ترین کار توی زندگیم بود.وسطش خودم پشیمون شدم خداروشکر نجاتم دادن

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
چه قدر بی اعصاب قلب آدم به درد میاد که چرا یک مرد باید این طور با زنی که پای خونه و زندگیش هست رفتا ...

من با چیزای کوچک خوشحال میشم ولی به نظرش من ادم مسخره ای هستم.مثلا سریال پاورچینو نگاه میکنم میخندم بدش میاد میره میاد ادامو در میاره بهم میگه دهن گشادتو ببند.

من یبار خودکشی کردم.میتونم بهت بگم احمقانه ترین کار توی زندگیم بود.وسطش خودم پشیمون شدم خداروشکر نجا ...

اتفاقا دوست منم وسطش پشیمون شده بود ولی دیگه خیلی ذیر بود و جبران ناپذیر متاسفانه

شکر خدا که شما طوریت نشد

اتفاقا دوست منم وسطش پشیمون شده بود ولی دیگه خیلی ذیر بود و جبران ناپذیر متاسفانه شکر خدا که شما طو ...

مرسی عزیزم

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
قربونت برم 😢

قدر خودت و جوونیت رو بدون.اگه خیلی داری عذاب میکشی کم کم مستقل شو و جدا شو.کاری که من دارم میکنم

2706