2733
2739
چون من ادم ضعیفیم میدونم خودمم 

پس سعی کن از جلد ضعیف بودن بیایی بیرون...یهو نرو طلاق نگیر برو پزشک قانونی مدرک جمع کن بعد مهرتو بذار اجرا اگه اموالی داره توقیف کن دهنشو سرویس کن

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️
خب عزیز جان هر مشکلی ی راه حلی داره. یا از طریق قانونی وارد شو و ازش شکایت کن. یا از طریق تهدید ب ...

من اصلا دیگه دلم نمیخواد مشکل حل کنم یا مشکلات جدید به وجود بیاد برام حوصله ندارم بخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو زنی خیلی قوی هستی 

مطمئن باش میتونی روی پای خودت بایستی بخودت اعتماد کن 

خودتو باور کن 

اگه خودتو دوسداشته باشی و بخودت احترام بذاری دیگران هم دوستت خواهند داشت 

اما هیچوقت فراموش نکن نظراتتو انتقاداتتو خواسته هاتو با قدرت و جدیت به زبون بیار هیچوقت نترسو نلرز . قوی باش 

پس سعی کن از جلد ضعیف بودن بیایی بیرون...یهو نرو طلاق نگیر برو پزشک قانونی مدرک جمع کن بعد مهرتو بذا ...

اخه الان مثلا کبود نیس ولی من میگم زده اینو قبول میکنه؟

2728

غلط کردی ک باهاش ازدواج کردی 

من گوه بخورم ازدواج کنم 

تف به هرچی مرده 

نامردی طلاقتو نگیری

نامردی کم بیاری خود کشی کنی

نامردی اگ دلت ب رحم بیاد و بچه دار شی و یه  بیگناهو  مجازات کنی 

من زخم خوردم تو اشتباه نکن 

الهی و ربی من لی غیرک   انصافا خودمونیما همیشه خدا هوامونو داره   دورش بگردممممممممم  
من اصلا دیگه دلم نمیخواد مشکل حل کنم یا مشکلات جدید به وجود بیاد برام حوصله ندارم بخدا

چطوری میتونی اخه به خودکشی فکر کنی؟؟؟

من هر وقت به مرگ فکر میکنم تمام موهای تنم سیخ میشن👀

تو زنی خیلی قوی هستی  مطمئن باش میتونی روی پای خودت بایستی بخودت اعتماد کن  خودتو باور ک ...

نیستم قوی نیستم.یدونه هولم دلد زانوم ترک برداشت یه بار انداخت زمین مهره کمرم در رف من نیستم قوی نسستم بد میزنه دردم میگیره درد میگیره و بدتر میزنه چون گریه میکنم و صدامو کسی نباید بشنوه

2738
چند سالتونه؟ 

ببین عزیزم بعضی وقتا با بعضی آدما باید مثل خودشون رفتار کرد تا بخودشون بیان 

مثلا به خر بگو حرکت کن نمیکنه همسر ایشونم انسان نرمالی نیست و یوقتایی باید مثل خودش باهاش رفتار کرد

نه با اون خانوم که پیشنهاد کتک زدن بهت داد بودم عزیز من کتک زد برو تو اتاق زنگ بزن 110 سر کار مگه ...

نه نمیره از خونه کار میکنه فعلا.بعدا شیفت خواهد شد که اونم میره ۱۵ روز یه شهر دیگه

اخه الان مثلا کبود نیس ولی من میگم زده اینو قبول میکنه؟

من تاحالا نرفتم پزشک قانونی نمیدونم چجوریه برو شاید معاینه کنن متوجه بشن...ولی شل نگیر ک هی بتازونه 

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️
نمیترسم.نمیدونم

ببین من یکی از دوستام مشکل شما رو داشت

خیلییی زیبا بود

خودکشی کرد ولی فوت نکرد و دستش از کار افتاد و فکش شکست و کج شد

شوهرشم بهش انگ دیوانگی زد و طلاقش داد

الان از اون دختر زیبا یه پیرزن چروکیده مونده به خدا که با دست داغون تو خونه ملت کار میکنه برای نون شبش محتاجه

حالا اگه میرفت حداقل پرستار کسی میشد سالم بود حداقلش و شاید هم ازدواج خیلی عالی میکرد و زندگیشو میساخت

2706