2137
2106

منظورت اینه میخای ادا در بیاری ک مردی؟

موقع گذاشتن اسم کاربریم چرت پرت نوشتم تا ثبت شه ولی بعدش فهمیدم نمیتونم تغییر بدم   دوست دااااااااارم عشق زندگیم 😍😍😍زهرا طالبی هستم ساکن شیراز❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

یعنی میخوای خودکشی کنی ب خاطر ی شوهر

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨
2166

شیطونو لعنت کن ی زیارت عاشورا گوش بده بگیر بخواب

خودکشی گناه کبیرس ب عذابش نمیارزه 

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱
2165

جدا شو خب

روزای روشن خداحافظ/ همه عزادار سر به گریبون/مردا سر دار زنا تو زندون/ نه تو آسمون نه رو زمینیم/ انگار که خوابیم کابوس می بینیم/ نوبت میگیریم گیج و بی هدف/واسه مُردن هم باید رفت تو صف                                                                             https://harfeto.timefriend.net/16374966084948💫
دیگه نمیتونم نمکشم از لحاظ جسمانی هم تموم شدم

ببین هیچیش نمیشه 

بعد 40 ( دور از جونت) میره یه زن دیگه میگیره

نه دیوونه میشه نه عراب وجدان 

خاک سرده

اونایی که عاشقن فراموش میکنن چه برسه ...

یه بغض گنده تو گلومه 😔یه ناراحتی خیلی زیاد یه سنگینی رو قلبم هست😔احساس میکنم مثل ساعت شنی دارم تموم میشم ، منتظر یه معجزم🥺یه اتفاق خوب 😕یه روز صبح بیدار بشم یه خبری که چند ساله منتظر شنیدنشمو بشنوم🥺مطمئنم اون روز که بیاد اشکام بند نیاد😭برای خدا کاری نداره که خدا بخواد یه لحظس،خدایا برای منم بخواه منم ببین منم بنده گناهکارت میدونم اما یه نگاه بنداز بهم که گره ی زندگیم به دست خودت باز میشه💚💚💚
2183
ببین هیچیش نمیشه  بعد 40 ( دور از جونت) میره یه زن دیگه میگیره نه دیوونه میشه نه عراب وجدان&n ...

اخه من دیگه بدنم خیلی درد میگنه هفته ای ۴ ۵ روز کتک میخورم بخدا عذابه بخدا زجره

برادر شوهر من چهلم نشده عقد کرد باورت میشه؟؟؟

دیگه دیگه 

آزه چرا باور نکنم؟ یه چیزایی خودم دیدم 

زنو مردم نداره ها 

کلا بی وفایی مد شده

یه بغض گنده تو گلومه 😔یه ناراحتی خیلی زیاد یه سنگینی رو قلبم هست😔احساس میکنم مثل ساعت شنی دارم تموم میشم ، منتظر یه معجزم🥺یه اتفاق خوب 😕یه روز صبح بیدار بشم یه خبری که چند ساله منتظر شنیدنشمو بشنوم🥺مطمئنم اون روز که بیاد اشکام بند نیاد😭برای خدا کاری نداره که خدا بخواد یه لحظس،خدایا برای منم بخواه منم ببین منم بنده گناهکارت میدونم اما یه نگاه بنداز بهم که گره ی زندگیم به دست خودت باز میشه💚💚💚
2191