2726
عنوان

هی روزگار

235 بازدید | 29 پست

امروز تولدم بود بابام منو سوپرایز کرد شوهرم داتش میومد خونه یه مادرش گفت ما درش عین اسکولا سریع لو داد اما تولدمو تبریک گفت خواهرشوهرم اصلا به روی خودشم نیوورد ازش متنفرم هر وقتم بچمو میبینه میگه شبیهه فلان چیز شد یه زمان کلاه قرمزی بعد پت و مت و..... رو بچم اسم میذاره ازش متنفرم فردا تولد پسرمه خونمون دعوتم فقط دعا میکنم زودتر فردا تموم شه بچه هاش یکی 8 سالشه هنوز دستشویی میکنه رو فرش اون که دو سالشه که هیچ یه زن نجس و شلخته هست هر جای خونش جیش کرده بچه هاش میگه خشک میشه فردا رفت باید کل خونه رو بسابم دعا کنید زودتر فردا تموم شه

باشع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اگه باشم جر میدم رو بچم حرف بزاره

موقع گذاشتن اسم کاربریم چرت پرت نوشتم تا ثبت شه ولی بعدش فهمیدم نمیتونم تغییر بدم   دوست دااااااااارم عشق زندگیم 😍😍😍زهرا طالبی هستم ساکن شیراز❤
کجای این تاپیک خنده دار بود؟ 

عزیزم ناراحت نشو نمدونم چرا به اونجا که گفتی یه زن نجسه که هرجا بچش دسشویی میکنه میگه ولش کن خشک میشه خندم گرفت یه لحظه تصور کردم🙌😅

دینداریت رو به خدا نشون بده برای من انسانیت تو لازمه🌿

چه دل سیاهی داری🥺💔

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
2706