2733
2734
عنوان

همسرم واکسن *آسترازینکا-*زد دارم سکته میکنم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مایعات بده بهش .پاشویه کن . استامنوفن که داری میدی نگران نباش اکثر کسایی که استرا زدن تب کردن و خوب شدن

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
2728

من دوز دومو امروز زدم سینو فارم تپش قلب دارم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738

بابای من توقلبش3تافنرداره دیروزاسترازانکازدفقط استخوندردوتب داشت ک امشب بهترشده

انشالله چیزی نمیشه نگران نباش

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
عزیزم نترس دکتر بمن گفت افرادی که زمینه ی سکته دارن ممکمنه براشون این اتفاق بیفته وگرنه جای هیچ نگرا ...

خباز کجت بفهمیم کی زمینه سکته داره؟؟

من ۲۰ روزه واکسن زدم دو سه روزه رگ‌پشت گردنم درد میگیره میترسم چیزی باشه

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤

عزیزم این چه حرفیه

چرا اینقدر استرس داری

اطرافیان من اکثرا همه استرا زدن

و همشون دچار عوارض بعد از واکسن شدن

تب شدید و درد در ناحیه واکسن و حتی سرفه و حالات سرماخوردگی و... و...

اینا همه ش عوارض هست

و کاملا طبیعی

چرا میترسی

سکته کدومه

صدقه بنداز

توکل برخدا

قول میدم که هیچی نمیشه انشاالله

نگران نباش  

اخه پدربزرگ خودم زد دوهفته بعد ایست قلبی کرد و تماااام

دوهفته بعد ربط واکسن نداره روحش شاد

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
2706