2726
عنوان

قارچ پوستی یا سرطان

956 بازدید | 26 پست

نمی دونم چی شد ک زدم  ادم کثیفی هم نیستم هر روز حمومم 

اما یطرف بدنم پر شده از نقطه های کبود مانند 

رفتم دکتر گفت ممکنه قارچ نباشه 

ینی سرطان گرفتم؟!

الهی و ربی من لی غیرک   انصافا خودمونیما همیشه خدا هوامونو داره   دورش بگردممممممممم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بخواب جای فکرای نحس .

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
انشالله چیزی نباشه عکس بده ببینم 

الان ک چرا غا خاموشه 

ان شاالله

الهی و ربی من لی غیرک   انصافا خودمونیما همیشه خدا هوامونو داره   دورش بگردممممممممم  
من قارچ داشتم اگه جاش قرمزه و همش مبخاره ینی قازچه

اولش صورتیه یکم ک میگذره قرمز تیره میشه :( زیاد خارش نداره ولی داره 

میترسم 

شما با چی خوب شدی

اولش صورتیه یکم ک میگذره قرمز تیره میشه :( زیاد خارش نداره ولی داره  میترسم  شما با چی خ ...

من رفتم دکتر یه شامپو بدن داد واسه قارچا پماد داد زدم خوب شد نگران نباش فک کنم همون قارچه 

به خودم قول دادم رو کسی به جز خودم دیگه حسابی باز نکنم 🙃
من قارچ داشتم اگه جاش قرمزه و همش مبخاره ینی قازچه

بهم دارو قارچ هم داد ۴روزه مصرف کردم هیچ تغییری نکرده

رو شونم خشکه

من رفتم دکتر یه شامپو بدن داد واسه قارچا پماد داد زدم خوب شد نگران نباش فک کنم همون قارچه  ...

مرسی ان شاالله منم زودی خوب بشم

بهم دارو قارچ هم داد ۴روزه مصرف کردم هیچ تغییری نکرده رو شونم خشکه

خب یکم زود نیست واسه تغییر کردن ؟؟ ادامه بده گلم نگران نباش سرطان دیگه چیه دور از جونت از این فکرا نکن اصلا همون یه بیماری پوستی هست که برطرف میشه

به خودم قول دادم رو کسی به جز خودم دیگه حسابی باز نکنم 🙃
اولش صورتیه یکم ک میگذره قرمز تیره میشه :( زیاد خارش نداره ولی داره  میترسم  شما با چی خ ...

منم دارم بابا-با پماد خوب میشه اما بعد چندسال دوباره زدم-پماد گرفتم مجدد خوب شد-خارش هم نداره-روی قفسه سینه وکمر

مرسی ان شاالله منم زودی خوب بشم

شنبه برو متخصص دیگه خودتو داغون نکن 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
 خب یکم زود نیست واسه تغییر کردن ؟؟ ادامه بده گلم نگران نباش سرطان دیگه چیه دور از جونت از این ...

ان شالله

2706