2726
عنوان

یه پوشه حذف کردم همه عکسایی که با دوربین گرفتم پاک شد

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید بینشون بگردی. کلی عکس میاره بالا چندین هزار

بخدا از اول تا آخر گشتم فقط مال گالریم و یا تل و اینا رو میاره اونایی که با دوربین گرفتمو نه

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
2728
بخدا از اول تا آخر گشتم فقط مال گالریم و یا تل و اینا رو میاره اونایی که با دوربین گرفتمو نه

چرا نمیبری فردا بیرون بدی ببینی میتونن کاری کنن برگردونن 

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
میشه من ی بار دستم خورد پاک شد ...با ی برنامه برگردوندم هرعکسی ک حتی گذری هم اومده بود  توگوشیم ...

تومموری بودعکسات؟ اخه منم عکسام پاک شد هر کار کردم نشدبیارم.موبایل فروشی هم گف اگه تومموری باشه میاد.میشه بگی باچه برنامه ای

گوشیت چیه؟

داخل گالریت که دسته بندی هست عکسات یه گزینه نداره به اسم “اخیرا پاک شده” یا recently deleted ؟؟

واسه من داره هروقت عکسی پاک کن بعدش میره اونجا میتونم برگردونمش

یه چک کن

چرا نمیبری فردا بیرون بدی ببینی میتونن کاری کنن برگردونن 

اول که نمیتونم برم بعدم یه عکسایی توش هست که نمیشه بالا بیان 

گوشیت چیه؟ داخل گالریت که دسته بندی هست عکسات یه گزینه نداره به اسم “اخیرا پاک شده” یا recently del ...

چرا اون رو داره من اومدم پوشه اندرویید رو پاک کردم 😭 تو گالری حذف نکردم

2706