2726
عنوان

ادم سو استفا ه گر

206 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها یه رفیقی داره شوهرم خیلی از شوهرم سواستفاده میکنه مثلا ماشین ندارن هرجا بخواد بره به شوهرم میگه برسونم انگار شوهرم تاکسی سرویس این اقا یا خودش میزنه به نداری و بدبختی از شوهرم پول میچاپه زنش هم بدتر هز خودش خیلی پررو هستن حالم ازشون بهم میخوره در صورتی که خونه و ماشین هم دارن خودشون بخدا پارسال کالا خانگی خریدن تا دوسال بعد پولشو به ما دادن شوهرم هم هیچی نمیگه  و بهشون کمک میکنه و این اقا الکی جلو شوهرم هی میگه ادم باید بخشنده باشه که شوهرم خرجشون کنه خیلی بیشرفن هرروز نفرینشون میکنم دیگه خستم کردن واقعا حق من و بچه هام میره تو شکم اینا 

ماشین دارن یاندارن اخرش .ادم زرنگ مفت خور زیاد شوهرت ساده هست

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 

به شوهرت گفتی؟

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الهی عزیزم 

با شوهرت حرف بزن اساسی بگو این قضیه اذیتت میکنه و خیلی ناراحت میشی بگو اون حق منو بچمونه

تو یه کتابی خوندم نوشته بود :ما ادما بخاطر این بوی خاک رو دوست داریم ک عزیزترین ادمای زندگیمون تو خاکن و بوی اونارو میده🥲
الهی عزیزم  با شوهرت حرف بزن اساسی بگو این قضیه اذیتت میکنه و خیلی ناراحت میشی بگو اون حق منو ...

بخدا  گوش نمیده دوسال جیگرم خون شده با این خانواده الهی خدا لعنتشون کنه 

بخدا  گوش نمیده دوسال جیگرم خون شده با این خانواده الهی خدا لعنتشون کنه

زیاد رفت امد نکن بفهمن ک خوشت نمیاد بری بیای 

مثلا دعوتت کردن بهونه بیار یکی دوبار بعدش متوجه میشن 

تو یه کتابی خوندم نوشته بود :ما ادما بخاطر این بوی خاک رو دوست داریم ک عزیزترین ادمای زندگیمون تو خاکن و بوی اونارو میده🥲
زیاد رفت امد نکن بفهمن ک خوشت نمیاد بری بیای  مثلا دعوتت کردن بهونه بیار یکی دوبار بعدش متوجه ...

اتفاقا باهاشون دعوام شد و کات کردم ولی باز شوهرمو ول نمیکنن شوهرم تنها میره اونجا

اتفاقا باهاشون دعوام شد و کات کردم ولی باز شوهرمو ول نمیکنن شوهرم تنها میره اونجا

وای چرا میذاری تنها بره اخه اصلا باهاشدن قهرم باشی یا نباشی نباید بذاری تنها بره خونشون 

2706