2703
2553
عنوان

یکی از دوستام پولم رو خورده چیکارکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 30 پست
اینا خدارو نمیشناسن😐😐

حالا من احمق اول گفت ۵۰۰ تومن گفتمش باشه عزیزم اگه خواستی دوباره بگو گفت پس ۸۰۰ بده بخدا ۲۷ ماه بعد بهت پس میدم 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به یه اقای صدا کلفتی بگو بزنگه بهش بگه من ۸۰۰ از فلانی میخاستم شماره تو رو داده پولو میریزی به حسابم یا با پلیس بیام در خونت 😂😁

متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم

میفهمم دیگه پرید پولت 😐💔🚶‍♂️

منم تو مجازی یه سال با یکی میپریدم تو گیماعم قشنگ باهم بازی میکردیم دیسکورد و اینا میرفتیم خیلی با مرام بازی درمیورد منم ساده تو گیم پابجی ازم 600 گرفت برا اکانتش هی گفت پس میدم جا داداشمی

هی نداد

تهش برامن شاخ شد دعوامون شد زد بلاکم کرد از همه جا

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
2720
مطمئنی حالا بلاکی ؟؟

اخه پیامام تیک نمیخورن آخرین وضعیتش رو هم نمیبینم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
وای چه رو مخ!! خب اگه نداری میتونی بگی یا نصف نصف برگردونی  چقد بعضیا راحت پول همو میخورن،متاس ...

بخدا اگه میگفت برای خودم بده مشکلی نداشتم ولی اینکه گفت قرض من روش حساب باز کردم. اتفاقا گفتمش ماهی ۱۰۰ هم بدی تا الان تموم شده بود 

اگ تو 800 ازت رفته من میلیون ها ازم رفته سر همین تیغ زدناشون

ولی عبرت شد برام هرچی ادم ناحسابیه از زندگیم شوت کردم بیرون

بخدا بوده هربار رفتیم بیرون چندنفری هرچی خواستن سفارش دادن مثلا غذا شده چهارصد پونصد تومن موقع پرداخت جلوی صندوقدار گفتن ما کارت نیاوردیم تو حساب کن

بارها 

حتی یبارم دست تو. جیب مبارکشون نکردن

منم شوتشون کردم بیرون از زندگیم الان راحتم خیلی

البته ن بخاطر پول من کلا خسیس نیستم ولی از ادمی ک شخصیتشو فدای پول میکنه و فک میکنه خیلی زرنگه متنفرم

بخدا اگه میگفت برای خودم بده مشکلی نداشتم ولی اینکه گفت قرض من روش حساب باز کردم. اتفاقا گفتمش ماهی ...

اگه واقعا قصد داشت بده همون خرد خرد بهت برمیگردوند

متاسفانه ملت راحت پول همو میخورن

آدم میترسه به کسی اعتماد کنه

2714
اگ تو 800 ازت رفته من میلیون ها ازم رفته سر همین تیغ زدناشون ولی عبرت شد برام هرچی ادم ناحسابیه از ...

دقیقا منم همینم. حالا من شرمم میشه خجالت می کشم هی بهش پیام میدم 

اگ تو 800 ازت رفته من میلیون ها ازم رفته سر همین تیغ زدناشون ولی عبرت شد برام هرچی ادم ناحسابیه از ...

واقعا من از یکی ده هزارتومن بگیرم کلی عذاب وجدان میگیرم سرش که زودم برمیگردونم بهش،بعضیا دیگه عادت کردن به پول بقیه رو خوردن

اگه واقعا قصد داشت بده همون خرد خرد بهت برمیگردوند متاسفانه ملت راحت پول همو میخورن آدم میترسه به ...

هی میگفت بخدا اوضاع مالیم خوب نیست ندارم خب تو ماهی ۱۰۰ یا ۲۰۰ هم میدادی الان تموم شده بود 

شوهرم گفت من همون موقع که ریختی بحسابش کلا قیدشو زدم میدونستم دیگه برنمیگرده بهش فکرنکن ولی من خیلی حرص می خورم

دقیقا منم همینم. حالا من شرمم میشه خجالت می کشم هی بهش پیام میدم 

ن ولش کن اتفاقا شخصیت خودتو حفظ کن

مثل ی شاه رفتار کن بذار همیشه بالادستی تو باشی

تو با سخاوت رفتار کردی ولی اون مثل ی دوزاری ببین چقد فرقه بینتون؟ 

بذار فک کنه صدقه گرفته ن اینکه احساس زرنگی بهش دست بده

اینجور ادما همیشه اون پایین مایینا میمونن هیچکسم ادم حسابشون نمیکنه اخرم یکی پیدا میشه سرخودشونو کلاه میذاره دیدم ک میگم

همین براشون کافیه

شوهرم گفت من همون موقع که ریختی بحسابش کلا قیدشو زدم میدونستم دیگه برنمیگرده بهش فکرنکن ولی من خیلی ...

اره بابا راس میگه بهش فک نکن

در عوض تجربه شد اعتماد ب هیچکس نکنی 

این خودش یه پوئن مثبته اصلا فک کن پول دادی تجربه کسب کردی اصلا احساس احمق بودن یا سادگی نکن هیچوقت 

ن ولش کن اتفاقا شخصیت خودتو حفظ کن  مثل ی شاه رفتار کن بذار همیشه بالادستی تو باشی تو با سخاو ...

اخه به قول یکی از کاربرا اگه تو ولش کنی میشه عادت واسش میره سراغ نفر بعدی. الان میفهمم که چقدر اصرار داشت بقیه دوستامون نفهمن که ازم پول گرفته. اتفاقا میرم آبروش رو جلوی همه میبرم که بقیه هم بدونن روزی روزگاری به این خانم پول ندن

2706