2726

چند ماه پیش بهم پیام داد ۸۰۰ تومن داری بدی منم ریختم به حسابش گفت ماه بعد بهت پس میدم. ماه بعد بهش گفتم گفت شرمنده ندارم ماه بعد گفتم گفت خودم تو فکرتم ماه بعد دوباره گفتم گفت میدم دیگه نمیخوام که به بخورمش الان بهش پیام دادم میبینم بلاکم کرده. خاک توسرش کنن مال مردم خور. از دوستای صمیمی ام هم نبود دوست کلاس اول دبیرستانم بود. الان نمیدونم چیکارکنم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
برو فتا  یا جلو در خونشون بشین

ادرس خونشون رو هم ندارم. فتا مگه میتونه کاری کنه؟

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جاى ديگه پيام بده از همه جا كه بلاك نكرده  چه پرو هم هست گفته نميخوام بخورم ولى دهنش باز بوده&n ...

فایده نداره. جواب گوشی رو هم نمیده

دیگه فایده نداره پولت رفته چندنفربامنم اینکاروکردن

ااعصابم خورده اعتمادبیجا کردم

وای چه رو مخ!! خب اگه نداری میتونی بگی یا نصف نصف برگردونی 

چقد بعضیا راحت پول همو میخورن،متاسفم واسش

ولی هرجور شده برو بگیر ازش یا شکایت کن

چون این کار تث باعث میشه در آینده پولای بقیه رو نخوره

2706