2137
2106

چند ماه پیش بهم پیام داد ۸۰۰ تومن داری بدی منم ریختم به حسابش گفت ماه بعد بهت پس میدم. ماه بعد بهش گفتم گفت شرمنده ندارم ماه بعد گفتم گفت خودم تو فکرتم ماه بعد دوباره گفتم گفت میدم دیگه نمیخوام که به بخورمش الان بهش پیام دادم میبینم بلاکم کرده. خاک توسرش کنن مال مردم خور. از دوستای صمیمی ام هم نبود دوست کلاس اول دبیرستانم بود. الان نمیدونم چیکارکنم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
برو فتا  یا جلو در خونشون بشین

ادرس خونشون رو هم ندارم. فتا مگه میتونه کاری کنه؟

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

اینا خدارو نمیشناسن😐😐

برام دعا کنید من خیلی عذاب و سختی کشیدم من دیگه نمیکشم خواهش میکنم دعا کنید به خواسته ام برسم 🥺🙏من باور دارم دعای آدما در حق هم برآورده میشه🥲🙏💔تو رو خدا دعا کنید منم طعم خوشبختی از ته دل رو بچشم😔🌱💔
جاى ديگه پيام بده از همه جا كه بلاك نكرده  چه پرو هم هست گفته نميخوام بخورم ولى دهنش باز بوده&n ...

فایده نداره. جواب گوشی رو هم نمیده

ادرس خونشون رو هم ندارم. فتا مگه میتونه کاری کنه؟

مطمئنی حالا بلاکی ؟؟

برام دعا کنید من خیلی عذاب و سختی کشیدم من دیگه نمیکشم خواهش میکنم دعا کنید به خواسته ام برسم 🥺🙏من باور دارم دعای آدما در حق هم برآورده میشه🥲🙏💔تو رو خدا دعا کنید منم طعم خوشبختی از ته دل رو بچشم😔🌱💔
2050
دیگه فایده نداره پولت رفته چندنفربامنم اینکاروکردن

ااعصابم خورده اعتمادبیجا کردم

وای چه رو مخ!! خب اگه نداری میتونی بگی یا نصف نصف برگردونی 

چقد بعضیا راحت پول همو میخورن،متاسفم واسش

ولی هرجور شده برو بگیر ازش یا شکایت کن

چون این کار تث باعث میشه در آینده پولای بقیه رو نخوره

2183
اینا خدارو نمیشناسن😐😐

حالا من احمق اول گفت ۵۰۰ تومن گفتمش باشه عزیزم اگه خواستی دوباره بگو گفت پس ۸۰۰ بده بخدا ۲۷ ماه بعد بهت پس میدم 

به یه اقای صدا کلفتی بگو بزنگه بهش بگه من ۸۰۰ از فلانی میخاستم شماره تو رو داده پولو میریزی به حسابم یا با پلیس بیام در خونت 😂😁

متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم

میفهمم دیگه پرید پولت 😐💔🚶‍♂️

منم تو مجازی یه سال با یکی میپریدم تو گیماعم قشنگ باهم بازی میکردیم دیسکورد و اینا میرفتیم خیلی با مرام بازی درمیورد منم ساده تو گیم پابجی ازم 600 گرفت برا اکانتش هی گفت پس میدم جا داداشمی

هی نداد

تهش برامن شاخ شد دعوامون شد زد بلاکم کرد از همه جا

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂️یه ادم عجیب غریب😴  دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
مطمئنی حالا بلاکی ؟؟

اخه پیامام تیک نمیخورن آخرین وضعیتش رو هم نمیبینم