2726
کامل میگی چطور عزیزم😍ایشالا خوشبخت باشین

فدات ازمن مجازی بودنفس خیلی وقت میبره بگم امامختصریه متن گذاشته بودبازکردم خوشم اومدنوشتم چ متن جالبی تاشب پیام دادیم ودراخرروزبعدهم رودیدیم ومن بش گفتم من اهل دوستی نیستم اونم گفت منم مثل شمادگ همدیگروندیدیم تادوروزبعدش تماس گرفتن براخاستگاری یک هفته نامزدبودیم بعدعقد

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤
اصلا باهم ارتباطی دارین یا نه؟ فقط همکارین عزیزم؟ اگه تو مراحل اولیه هستی که حتی بیرون دیدار نذاشتی ...

نه عزیزم ایشون کارمند اداره ای هستن که در حد دو سه بار کوتاه من تو دفتر ایشون کاری داشتم که همکارای دیگشونم بودن همگی آقا هستن و من امکان رفت آمد بی دلیل ندارم فقط شمارشو از یجا گیر اوردم و اینکه همشهریمه و میدونم از خانواده معتبری هست خانواده خوبی داره ظاهر خودشم خیلی موجهه همین🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره گلم اگ بخواد حتما میاد غرور هم خیلی مهمه ایشالا هرچی خیره پیش بیاد واست

قربونت عزیزم...همچنین برای تو انشالله ک بی خوبی تموم بشه...مارم در جریان بذار 

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️
اره گلم اگ بخواد حتما میاد غرور هم خیلی مهمه ایشالا هرچی خیره پیش بیاد واست

اگ اشناست بزارواسطه اینکاروکنه اماغریبه باشه خودت انجام بده فوقش میگع نه وتموم 

2728
نه عزیزم ایشون کارمند اداره ای هستن که در حد دو سه بار کوتاه من تو دفتر ایشون کاری داشتم که همکارای ...

اهااا پسسس خیلیییی دورین ، اگر اینستاگرامشو پیدا کنی خوبی میشه اوونجا باب اشنایی رو پیدا کنی 

ریسک نکن تو این حالت 

اصلا نکن. خیلی گام گام پیش برو 

اگ اشناست بزارواسطه اینکاروکنه اماغریبه باشه خودت انجام بده فوقش میگع نه وتموم 

نه واسطه نیست اصلا بهشونم اعتماد ندارم همکارش که تو همون اتاقه از من خاستگارس کرد من ردش کردم

چشم گلم توهم همینطور😍

حتما عزیزم...تاپیکتو سیو میکنم اگه خبری شد میام میگم🥲دعا کن برام

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️
چقدددد بگیر بوده ماشالا ایشالا خوشبخت باشید همیشه عزیزم😍❤

اره من داستان داشتم دلم پربودیهوانگارخداخاست همون شب بش گفتم قراراخرهفته بایه نفرک دوست ندارم ازدواج کنم اونم بخاطراصرارهای مامان ک اونم گف بازندگبت بازی نکن گفتم نمیتونم پاکسیم درمیون نیست بمادرم بگم کسی هست مادرم عاشق وصلت فامیل اون گف رومن حساب کن من خشکم زدودل وزدم ب دریاوعصرقراردیدارگذاشتیم یکساعت گفتمان داشتیم ک نقش خاستگارم باشه ک مامان دگ لج نکنه ک روی حرفش ولیستاداومدخاستگاری دوسشم نداشتم فقط نخاسم بافامیل وصلت کنم همسرم زنگ زدواومدن خاستگاری مثلانقش بودهامنم اصلاحسی بش نداشتم ک یک هفته مث بادتموم شدوعقدکردش شدموعاشقش شدم ک ثمره زندگیمونم یه دخترکاکل زریه

منم دعا کنید پنج ساله تلگرامی با همیم همیشه میگه باهاتم و خیلی خوبه ولی نمیاد همو ببینیم 🥲🥲🥲

گلم پنج سال زیاده اگ میخاست پاجلومیزاش

2706