2703
2553
عنوان

روزی یکی دختر🤕😐

491 بازدید | 64 پست

بچه ها من ی دوست مجازی داشتم ک اوکی بود اخلاق قیافه موقعیت اجتماعیش همه چی ..کلا ب جز من دو تا دختر دیگه هم فالو داشت ک انگار اونا همشهرین حالا یا فامیلن یا چی نمیدونم فقط فهمیدم همشهری ان..من مال اون شهر نیستم 

حالا از وقتی با من قهر کرده تقریبا ۱۱ ۱۲ تایی رو فالو کرده تو این دوهفته ک اکثرشون دخترن ..چرا یهو این اقدام خدا پسندانه رو کرد؟؟؟؟تا الان ک از اینکارا نمیکرد!!!!همه کسایی ک فالو کرده بودپسر بودن الان رفته تو کار دختر!!!!منم انفالو نکرده استوریمم میبینه 😑

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩

حرصت بده

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هوله

میخواد جلب توجه کنه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2456
هوله میخواد جلب توجه کنه

شکلات فرانسوی چرا من ایقد ازتوخوشم میاد خدای?بدجوربه دلم نشستی موفق باشی عزیزم

می توان بد بود ,بد دید و بداندیشه نمود....عاقبت مرد با جهانی همه تلخی و غرور  .ولی ای کودک زیبای دلم انور سکه تماشا دارد.......
علاقه شدید به شما داشته شاید 🤨

طعنه میزنی؟؟؟

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
2714
شکلات فرانسوی چرا من ایقد ازتوخوشم میاد خدای?بدجوربه دلم نشستی موفق باشی عزیزم

فدات بشم ک🥺❤❤

همچنین شما❤

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
میخواد مرض بریزه حرصت بده

اخه از کجا میفهمه من چکش میکنم!!!!!مثلا کسی ک تو این چن سال دوتا دختر رو فالو داره یهوو اینهمه رو چرا فالو کرده!! خداییش کلی دختر فالوش کردن از قبل ؛؛ولی اکثرا خودش پسرا رو فالو کرده یا پیجای ورزشی الان هر دفعه یکیو فالو میکنه

فدات بشم ک🥺❤❤ همچنین شما❤

منم خیلی دوست دارم به دلم میشینی اتفاقا هی میخواستم بگم

کرمانشاهی هستی؟

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                
2706