2726
عنوان

بچتون بگیر تا به خونه بقیه گند نزده

948 بازدید | 68 پست

دیروز سه تا از دوستام رو دعوت کردم خونمون ، دو تاشون ازدواج کردن و یکیشون یه بچه یک سال و نیمه داره  و یکیشون مجرده 

از وقتی اومدن این بچش هر ریخت و پاشی که بکی کرد ، دست میزد توی دیس شیرینی یکی برمیداشت یکم می‌خورد و پی انداخت ، میوه ها رو پرت می‌کرد، با پیشنهاد اون یکی دوستم از ترس اینکه چیزای روی میز رو بریزه میوه و شیرینی و شربت رو گذاشتم پایین و میز ها رو گذاشتم کنار 

رفت آشغال های توی سطل رو ریخت زمین، موبایل مم و اون دوستام رو برمی‌داشت و با دستای چربش پرت می‌کرد  و در تمام طول مدت مامانش تکون نخورد 

اون بچش ، سرش نمیشه اما مادر بچه نباید اینقدر درکش برسه که جلوی بچش رو بگیره؟

یکم بعد  بچش توی پوشکش کار خرابی کرد مامانش رفت شستش و همین جوری بدون اینکه چیزی زیرش بذاره آورد گذاشت روی فرش توی سالن خوابوندش و پوشکش کرد 

من دهنم باز مونده بود ، همه ش رو میشد تحمل کرد الا نجسی رو 

ما روی اون فرش نماز میخوندیم 

من از ترس اینکه ناراحت نشه هیچی نگفتم ولی وقتی رفتن فرش ۹ متری رو جمع کردم و گذاشتم بیرون ، و هنوز ندادیم بشورن 

خانوادم چیزی نگفتن اما من خجالت کشیدم واقعا 

لطفا اگر بچه دارید یا توی جمع های دوستانه شرکت نکنید یا حواستون به بچتون باشه چون اگر جمع بزرگ باشه دیگه دعوتتون نمیکنن و اگر کوچیک باشه رفت و آمد بهم میخوره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اون بچه ای که شسته شده نجسیش دیگه چی بود وقتی اب کشیده پاکه دیگه حالا کار به بریز بپاشش ندارم که مامانش مواظبت نمیکرده

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

بچه ک نمیفهمه مادرباید حواسش ب کارای بچش باشه دیگ بعد بچرو شست دیگ فرشو چراجمع کردی

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

درست میگی اما شما بعنوان دوست بجای نگاه کردن و حرص خوردن مثه یه خاله کمکش میکردی..اون مادرم یه روز خواسته خوش باشه شما کمکش میکردی.هرچند کاره تعویض پوشکش اشتباه بوده و حق داری

من همیشه با حرف همه موافقم.چون این تنها راهیه ک باعث میشه اونا دیگه ب حرف زدنشون ادامه ندن🙃

واقعا بچه اون سنی سخته کنترلش هنوز نمیشه خوب سرگرمش کرد ولی باهات موافقم مادره کوتاهی کرده مخصوصا موقع تعویض پوشک

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
وا مگه نمیگی شستش؟پس دیگه نجسه چی

هرچقدر هم شسته باشه باز خیسه اون ناحیه حتی اگر مشکلی هم نباشه ما خانوادگی برامون مهمه ، باید به قانون هر خونه ای احترام گذاشت وقتی مهمان میشی 

2706