2726
عنوان

اينجا كسي خيانت ديده؟منم بعد ٤سال زندگيم خراب شد پير شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 54 پست

تو ماشین یه قطعه هست اسمش ضربه گیر هست باعث میشه ارتعاشات موتور ماشین که خیلی نامطلوب هست  به بدنه منتقل نشه  اگه ابن قطعه نباشه ارتعاشات هم موتور رو نابود میکنه هم بدنه رو زن عاقل همین ضربه گیر هست که اساس خانواده رو در برابر این ارتعاشات حفظ میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند روز پيش گفته بود ميره تا شهرستان براي كارش  گفت ١روزه اما ١٠٠بار بهونه اورد كه كارم تموم ن ...

ببین بانووووو اینو به جرات قسم میخورم ۹۰درصد مردها میکنن اینکارا رو.یه عده لو میرن یه عده نه.کارش اشتباه بوده یه مدت تنبیه کن اما فک نکن جداشی نفربعد زندگیت نمیکنه اینکارو.همشون میکنن.

فقط خودتوخودتوخودت
منم گير همين بودم اگه اول ما درخواست بديم مهريه نميدن 

چرا ؟ اگ اول درخاست طلاق بدیم بعد راضی نشد به طلاق بعد مهریه رو نمیشع اجرا بزاریم ک اذیت شه و طلاق بده؟

و هیچ ذوقی برای زندگی...
2728

درخواست طلاق نده فقط برو مهریه و نفقه بزار اجرا بگو من طلاق نمیخوام اصلاااا فقط مهریمو میخوام ازش قسط بندی که کردن وعدم تمکین گرفت برنگرد فوقش نفقه بهت نمیرسه

ماشینشو توقیف کردی گذاشتن مزایده یا دادنش به تو ؟  اخه شنیدم تا وقتی تکلیف قسط بندی مشخص بشه ت ...

قسط بندی نکردن 

شوهر سابقم ی باغ ی مغازه ی خونه ۲تا ماشین داشت من مهریه رو از ثبت اسناد اجرا گزاشتم همه حسابا و اموال توقیف شد بعد گفت مهریه رو بدم طلاق نمیدم منم (باغ و مغازه و ی ماشین پول مهریم میشد  با وکیل مشورت کردم خونه و ی ماشین گرفتم بقیه مهرو در مقابل حق طلاق بخشیدم هم مهریهدشد هم طلاق

بگو معتاد شده

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

من فک میکنم دوست داره که میخاد توضیح بده وبندازه گردن دوستاش.الان داغی یه مدت تنبیهش کن اما وقتی همو دوس دارین جدا نشو که اخرش پشیمونیه.هه شوهر دوست من برگشت بهش گفت همینی که هس میخای بمون میخای برو.اگه موقعیت همسرت واخلاقش خوبه بهش یه فرصت دیگه بده.باتوجه به حسی ک بهم دارین چرا زندگیتو خراب کنی.برا مرد چیزی نیی ازدواج میکنن دوباره

فقط خودتوخودتوخودت

عزیزم کامنتامو بخون 

اول مهریه بزار اجرا اگه ملک اموال داره بعد بگو ی مقدار میگیرم بقیه رو به شرط حق طلاق میبخشم ی تیر و دو نشون زدی

ببخشید ببخشید ولی خاک تو اون سرش بی لیاقت 

من خر چقدر نگرانش شدم گفت تصادف كرده ١٠٠بار بهش زنگ زدم جواب نداد 

بعد نگو اقا……بخدا ياداوريشم قلبمو درد مياره 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2706