2733
2734

اره بخدا 

من ک خیلی حالم بد میشه وقتی میام اینجا

همش حرف خودکشو کات

طلاقو مرگه

موقع گذاشتن اسم کاربریم چرت پرت نوشتم تا ثبت شه ولی بعدش فهمیدم نمیتونم تغییر بدم   دوست دااااااااارم عشق زندگیم 😍😍😍زهرا طالبی هستم ساکن شیراز❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا 

یجوری شده

کلا زندگی مزخرف شده:)

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2731

اهوم خیلی

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2738

قبلا وقتی از یه چیزی ناراحت میشدم میومدم نی نی سایت یادم میرفت سرحال میشدم 

ولی الان کاملا برعکس شده از نی نی سایت میام بیرون انگار یه کوه غم دارم 

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️
2706