2733
2734
عنوان

بنظرتون دلشو شکستم؟!

316 بازدید | 28 پست

به کسی که میدونستم دوستم داره گفتم کسیو میخوام(حالا اصلا اونم خبر نداره)

بنظرتون نباید میگفتم؟!

عذاب‌وجدان گرفتم

نمیخواستم بیشتر بشه علاقه‌ش

نه 

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کار خوبی کردی 

ولی خدا کنه اون یکی طرف نفهمه الکی گفتی دوسش داریباید اونو هم جمعش کنی

تو یه کتابی خوندم نوشته بود :ما ادما بخاطر این بوی خاک رو دوست داریم ک عزیزترین ادمای زندگیمون تو خاکن و بوی اونارو میده🥲
عذاب وجدان کمه عذاب الهی میگرفتم من اگه گفته بودم به کسی😐

چه خبرههههه😐😐😐😐 شلوغش میکنیییییی

اقایون داداشایی که توی سایت هستن جا آباجی ماهستن😎سر به سر من نذارین تهش به دعوا و فوحش و در اخر لغو کاربری ختم میشه😀 وقتی یادم میاد کیا تو زندگیم واسم مهم بودن سرمو میگیرم بالا و تف میکنم تو آسمون تا برگرده تو صورتم:/حالا گیرم من لغو کاربری شم ؛ چی گیر تو میاد ها؟ کاربری چهار نفره هی نگین تاپیکه باهم فرق داره پس دروغه /: ایشششش
2738
چه خبرههههه😐😐😐😐 شلوغش میکنیییییی

😐از نظر شما ک آره اگه الان گفته بودن پسره دلمو شکست میگفتین وای خاک برسش عذاب الهی بگیره فلان فلان 😐 الان میگی شلوغش کردیم

😐از نظر شما ک آره اگه الان گفته بودن پسره دلمو شکست میگفتین وای خاک برسش عذاب الهی بگیره فلان فلان ...

اهان ببخشید یعنی وقتی یکی اونو دوست داشته باشه برای اینکه دل طرف نشکنه با دل خودشو بشکونه 

این حجم از منطق شما قابل هضم نیستتتتت 

اقایون داداشایی که توی سایت هستن جا آباجی ماهستن😎سر به سر من نذارین تهش به دعوا و فوحش و در اخر لغو کاربری ختم میشه😀 وقتی یادم میاد کیا تو زندگیم واسم مهم بودن سرمو میگیرم بالا و تف میکنم تو آسمون تا برگرده تو صورتم:/حالا گیرم من لغو کاربری شم ؛ چی گیر تو میاد ها؟ کاربری چهار نفره هی نگین تاپیکه باهم فرق داره پس دروغه /: ایشششش
😐از نظر شما ک آره اگه الان گفته بودن پسره دلمو شکست میگفتین وای خاک برسش عذاب الهی بگیره فلان فلان ...

خب عزیزم میدونم علاقه‌ش از یکسال پیش بیشتر شده

من بخاطر خودش اینکارو کردم

اهان ببخشید یعنی وقتی یکی اونو دوست داشته باشه برای اینکه دل طرف نشکنه با دل خودشو بشکونه  این ...

من جوونم و خام و زیادم درمقابله شما تجربه ندارم از شما هم معذرت میخوام حرفی شنیدین

من جوونم و خام و زیادم درمقابله شما تجربه ندارم از شما هم معذرت میخوام حرفی شنیدین

با اینکه بهت میخوره ازم‌بزرگتر باشی مخت اندازه یه نوزاده 

2706