2703
2553
عنوان

چقد زمان مجردی ازادی داشتی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی مجردی هیچ پخی نیستی

من مجردم ک خوشی ندارم همه میگن از مجردی استفاده کن از کدوم کوفتش استفاده کنم الکی حرف میزنن .شوهرم ک پیدا نمیشع

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...
هیچی حتی دانشجو هم بودم عین منگلا تا۷ شب خونه بودم دلم پر عقده اس که نتونستم از جوونیم و مجرد بودنم ...

منم مث تو تا هفت یا خشت فوقش ..اخرم باید ازدواج کنم کلفت شم و بچه بزرگ کنم و مسئولیت کار و...

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...
2456

منم نمیذارن برم شهرای دیگ  ولی  در محدوده ی شهر آزادم😂😁

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
من که حوصله ندارم بعدشم واقعا سرم شلوغه   مامانم معمولا میگه افسردگی گرفتی بیا بریم بیرون

دقیقا

من قبلاشورو شوق داشتم میخندیدم عشقه بیرون رفتن داشتم الان خواسته هام سرکوب شده دیگع دلودماغ بیرون رفتنو ندارم

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2714
2706