2703
2553
اخه ببین یه دندون پزشک میرفت ۱۵ سال قبل تو شهرمون  نگو این وسایلش استریل نیست  بعدا بهدا ...

آخ آخ آخ😔چقدر اون زمان که تازه این بیماری اومده بود این بی احتیاطی ها میشد. چقدر فیلم و تبلیغ میکردن که تیغ آراشگاه ضدعفونی باشه و کلا همش از این بیماری حرف میزدن.‌اون زمان یک عده گرفتار این قصه شدن. خدا بیامرزه 🙏🏻🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخ آخ آخ😔چقدر اون زمان که تازه این بیماری اومده بود این بی احتیاطی ها میشد. چقدر فیلم و تبلیغ میکرد ...

شانس نداشت اصلا چرا از بین اینهمه ادم این طفلی باید مبتلا میشد بمیرم براش 

2720
اخه ببین یه دندون پزشک میرفت ۱۵ سال قبل تو شهرمون  نگو این وسایلش استریل نیست  بعدا بهدا ...

عزیزم  

خیلی تلخ و غم انگیزه . خدا  به بقیه عزیزات طول عمر و سلامتی بده . به گذشته ها اصلا فکر نکن . هر کسی یه جوری از دنیا میره . سرنوشت برادرتم اینجور نوشته شده . مطمئنم خودتم الان خداروشکر میکنی برادرت راحت شده از رنج . روحش الان آروم گرفته .دیگه دردی احساس نمیکنه 

ولی اسی جون من به این نتیجه رسیدم پیمانه ی هر کی پر بشه و وقتش برسه میره. البته واسه ماها دلتنگی اونا میمونه. ولی اونا میرن و ما هم بعدش میریم. حالا هر کی یک تقدیری داره.‌میگن خدا هر کی و دوست داره تو دنیا سختی میکشه و پاک از این دنیا میره.داداش شما هم کلی بیماری کشیده مطمین باش بهشتی هست. 

2714
جلو مردم نه زیاد اوایل کرونا بود باور کن بیشتر فکر بهداشت مردم بودم ماسک میدادم الکل هم میزدم براشون ...

چه انسان بزرگی هستی . آفرین بهت . 

خدا رحمت کنه عزیزم . سلامتی بقیه عزیزانت 

بخدا حس میکنم راهش روشنه و راحت شد امروز خواب دیدم‌مسجدش بود 

مطمینم که ایشون جایگاه خوبی دارن.‌که شماها هم حس سنگینی ندارید. همینکه آدم بدونه عزیزترینش جای خوبی هست حس آرامش داره. ان شاالله با اولیای خدا محشور هستن.🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2706