2726
غصه نخور . اگ کاری میکنی ک در عوض چیزی بخوای ازش دیگه نکن . بدون این ک انتظاری داشته باشی خوبی کن به ...

بحث تلافی کردن نیست عزیزم .زندگی مشترک ارزش گذاشتنه اون برام ارزش قایل نیس 

۱۴۰۲/۱/۱ برادر عزیزم و ۱۴۰۲/۷/۷عمو جانم آسمانی شدند ...لطفاً هرکسی میخونه امضامو براشون فاتحه بفرسته ممنون 🌺
ولی دوستمون ندارن 😭دروغه دوست داشتنشون

نه من شوهرم واقعادوسم داره ولی موقعی که گریه میکنم‌ وباش قهرمیکنم براش مهم نیست امابعدش ازدلم درمیاره بعدکه دیگه گریه هاموکردم 

کارخوبه خدادرست کنه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بحث تلافی کردن نیست عزیزم .زندگی مشترک ارزش گذاشتنه اون برام ارزش قایل نیس 

چیکارا میکردی ک ارزش میدادی بهش؟ یه چندتاشو انجام نده اگه علت رو پرسید بهشون بگو به این دلیل ولی ب نظرم زیادگلایه نکن چون از ارزش میوفته و عادی میشه براش 

زندگی زیباست

من به حدی از خود کفایی رسیدم که احتیاجی ندارم موقع ناراحتیم کنارم باشه خودم حال خودمو خوب میکنم

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2728
اینجور مواقع چکار می‌کنی .الان صدای خرو پاشا رو مخمه دلم میخواد خفش کنم بمیره 

دقیییییقا مثل من ، صدای خرو پفش میاد دلم‌میخواد یه چیزی وردارم بکوبم تو سرش هم خودش رانت شه هم‌من

من معمولا اینجور مواقع هرچی از دهنم در میاد میگم بهش اونم انقد بی غیرته که اصلا بهش بر نمیخوره

آره اوایل خیلی پیش اومده ولی الان می بینم کارام اشتباه بوده الکی هم خودمو زجر دادم هم شوهرمو، بیخیال باش به همه چیز پیله نکن گیر نده و توقع زیادی نداشته باش و اینکه از من به تو نصیحت اصلا گریه نکن، مردا از گریه متنفرن کفری میشن وقتی گریه ی زنشونو می بینم اینو من خودم متوجه شده بودم خودم یبارم شوهرم خودش گف بهم اصلا گریه نکن حرفاتو بزن بد بی محل باش دیگه گیر سه پیچ نده اینطوری حرف شنوی شم از قبل بیشتر میشه اذیتاتونم کمتر میشه، داد و بیداد کنی یا گریه کنی بیشتر کفری میشن سرد میشن حتی حرفاتم نمی شنون موثر نیس همه ی اینارو شوهرم بهم گفته